Sport.Goniec.pl > Paweł Fajdek

Paweł Fajdek

Paweł Fajdek
21.08.2023 08:19 Paweł Fajdek ma do siebie żal. Znalazł przyczynę słabszej formy na mistrzostwach świata

Paweł Fajdek znalazł się tuż za podium w konkursie rzutu młotem podczas mistrzostw świata w Budapeszcie. Polski mistrz miał apetyt na złoto, ale coś mu przeszkodziło. W rozmowie z dziennikarzami wyjaśnił przyczynę słabszego występu.

Paweł Fajdek
20.08.2023 10:46 Polscy lekkoatleci pominięci. Przykre wydarzenia na mistrzostwach świata w Budapeszcie

Paweł Fajdek będzie niezadowolony, a wraz z nim wielu polskich lekkoatletów. Ich osiągnięcia zostały całkowicie pominięte przez organizatorów mistrzostw. Wycięto ich z czołówki lekkoatletyki zupełnie jak Rosjan, którzy nie występują nawet pod swoją flagą. Skandaliczne zachowanie organizatorów. 

Paweł Fajdek, siatkarze
24.07.2023 14:05 Zaskakujący komentarz Pawła Fajdka o wygranej siatkarzy. Padły wulgaryzmy, musiał się bronić

Paweł Fajdek znany jest ze swojej bezkompromisowości w sądach dotyczących polskiego sportu. Młociarz odniósł się również do sukcesu siatkarzy. Musiał się bronić, a w wypowiedzi padły wulgaryzmy.

Paweł Fajdek, Robert Lewandowski
06.05.2023 10:54 Paweł Fajdek zaatakował Roberta Lewandowskiego. Mistrz świata nie gryzł się w język

Paweł Fajdek najwyraźniej w dalszym ciągu nie może pogodzić się z werdyktem odnośnie wyboru polskiego sportowca roku 2022. Na uroczystej gali w styczniu tego roku, pięciokrotny mistrz świata w rzucie młotem zajął “zaledwie” dziewiąte miejsce. Tuż po gali młociarz nie krył swojej krytyki. Podobnie teraz. Dostało się Robertowi Lewandowskiemu.

paweł fajdek
11.01.2023 22:08 Ojciec Pawła Fajdka komentuje aferę na Gali Mistrzów Sportu. "Na pierwszym miejscu jest kłamstwo"

Paweł Fajdek miał zakusy na główną nagrodę, jednak mistrz świata w rzucie młotem przez Przegląd Sportowy został sklasyfikowany dopiero na dziewiątym miejscu w rankingu najlepszych sportowców roku. Tak niskiego rezultatu nie omieszkał skomentować jeszcze na gali, a teraz – podobnie, chociaż w nieco innych okolicznościach – zrobił to jego ojciec. Z ust Waldemara Fajdka padły jeszcze mocniejsze słowa. Czyżby przesadził?

gala mistrzów sportu paweł fajdek
08.01.2023 15:24 Paweł Fajdek nie powiedział ostatniego słowa. Skomentował burzę wokół swojej wypowiedzi

Paweł Fajdek nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w sprawie Gali Mistrzów Sportu i swojego miejsca w plebiscycie na sportowca roku. Wydaje się, że konflikt jedynie rozgorzeje. Co miał do powiedzenia młociarz?

gala mistrzów sportu
08.01.2023 13:32 Gala Mistrzów Sportu. Rozżaleni sportowcy przerwali milczenie, sieć zalały gorzkie komentarze

Gala Mistrzów Sportu wywołała spore emocje w sportowym środowisku. Ostateczny układ miejsc spotkał się z falą krytyki ze strony niektórych sportowców, m.in. Pawła Fajdka, który znalazł się na 9. pozycji. Kto jeszcze widział się w pierwszej dziesiątce?

paweł fajdek
08.01.2023 12:43 Paweł Fajdek w ogniu krytyki, legendarny trener nie gryzł się w język. "Chłop ze wsi wyjdzie"

Paweł Fajdek ostro skomentował wyniki plebiscytu "Przeglądu Sportowego" na Sportowca Roku. Wraz z jego słowami pojawiły się jednak również nieprzychylne komentarze ze strony osób związanych z innymi dyscyplinami. Młociarz dostał cięgi od znanego trenera.

paweł fajdek gala mistrzów sportu
08.01.2023 09:18 Paweł Fajdek stracił cierpliwość. Jego słowa w czasie Gali Mistrzów Sportu mogły zaskoczyć

Paweł Fajdek jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich sportowców. Dominator rzutu młotem stracił jednak cierpliwość podczas Gali Mistrzów Sportu, a z jego ust padły nieoczekiwane słowa. Czy trudno mu się jednak dziwić?