Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Tomasz Hajto wyzywa przeciwnika do oktagonu. To były reprezentant Polski
Bartosz Nawrocki
Bartosz Nawrocki 13.04.2024 18:41

Tomasz Hajto wyzywa przeciwnika do oktagonu. To były reprezentant Polski

Tomasz Hajto
Fot. Instagram/@tomaszhajto7

Tomasz Hajto ma za sobą dwie walki w freakowej federacji Clout MMA. Cały czas jednak szuka sposobu, by w końcu zaznać smaku zwycięstwa, bo póki co dwukrotnie poczuł gorycz porażki. Szansy na przełamanie szuka, wyzywając kolejnego byłego zawodowego sportowca do walki.

Dwa starcia i dwie porażki Tomasza Hajty w Clout MMA

Tomasz Hajto zawalczył na pierwszej, historycznej dla organizacji Clout MMA gali. Jego przeciwnikiem był ex-siatkarz reprezentacji Polski, Zbigniew Bartman. Były piłkarz musiał uznać wyższość przeciwnika w drugiej rundzie, który wygrał przez duszenie.

Drugi występ byłego obrońcy miał miejsce na gali Santa Clout, gdzie to w main evencie zmierzył się z innym ex-defensorem polskiej kadry, Jakubem Wawrzyniakiem. Tutaj Hajto także przegrał w drugiej rundzie po tym, jak po otrzymaniu serii ciosów nie był w stanie kontynuować walki.

Kamil Stoch zapytany o udział w walkach MMA. Nawet się nie wahał Jakub Rzeźniczak w Clout MMA? Niebywałe informacje

Hajto chce kolejnej walki. Wyzwał byłego reprezentanta Polski

W piątek na Instagramie Tomasz Hajto opublikował wspólne zdjęcie z byłym pomocnikiem reprezentacji Polski, Piotrem Świerczewskim. Z opisu pod nim wynika, że może dojść do pojedynku między panami, niegdyś dzielącymi wspólnie szatnię polskiej kadry.

ZOBACZ: Tomasz Hajto ostro o decyzji Michała Probierza. “Stracony czas”

"Świr" zaznał już smaku zwycięstwa we freakach

Piotr Świerczewski ma za sobą jedną walkę na gali freakfightowej. Na Fame Friday Arena 1 zmierzył się z Dariuszem “Daro Lwem” Kaźmierczukiem. “Świr” szybko się rozprawił z oponentem, bo już w pierwszej rundzie. Lekarz nie dopuścił “Daro” do dalszej walki, z powodu mocno poturbowanej nogi, która zaznała kilku mocnych kopnięć od byłego piłkarza.