Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Tak na kontuzję Milika zareagowała jego ukochana. Wszystko się nagrało
Karol Osiński
Karol Osiński 08.06.2024 08:41

Tak na kontuzję Milika zareagowała jego ukochana. Wszystko się nagrało

Arkadiusz Milik (Agata Sieramska)
Fot. Beata Zawadzka/East News; screen TVP1

Arkadiusz Milik nie będzie w stanie pomóc reprezentacji Polski podczas Euro 2024. Napastnik odniósł poważną kontuzję kolana w pierwszych minutach meczu przeciwko Ukrainie, co wykluczyło go z wyjazdu do Niemiec. Na trybunach PGE Narodowego sytuację obserwowała ukochana napastnika, Agata Sieramska. Kamery uchwyciły jej reakcję.

Arkadiusz Milik nie jedzie na Euro 2024

Arkadiusz Milik odniósł kontuzję podczas walki o piłkę w drugiej minucie meczu przeciwko Ukrainie. Zawodnik zasygnalizował, że nie jest w stanie kontynuować gry, a lekarz oraz fizjoterapeuta podjęli decyzję o natychmiastowej zmianie. Napastnik opuścił murawę w ich towarzystwie, wyraźnie kulejąc.

Po meczu stało się jasne, że snajper nie pojedzie na Euro 2024. Jego absencję potwierdził Michał Probierz podczas krótkiej konferencji prasowej. “Mecz niby zaczęliśmy dobrze, ale kontuzja Arkadiusza Milika wyklucza go z wyjazdu na Euro 2024” - powiedział trener.

Lewandowski zabrał głos ws. tańców żony. Te słowa zabolą wielu Polaków

Reakcja ukochanej Arkadiusza Milika na jego kontuzję

W chwili, jak Arkadiusz Milik upadł na murawę z wyraźnym zdenerwowaniem kamery zaobserwowały na trybunach PGE Narodowego jego ukochaną, Agatę Sieramską. 30-latka była wyraźnie zaniepokojona tym, co spotkało jej partnera, a w jej oczach pojawiły się łzy.

Michał Probierz zadecydował, że w miejsce Arkadiusza Milika wejdzie debiutujący w Biało-Czerwonych barwach Kacper Urbański. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Polaków 3:1.

ZOBACZ TEŻ: To oni nie pojadą na Euro 2024. Michał Probierz podjął decyzję

Podano informację ws. zdrowia Arkadiusza Milika

Obawy okazały się słuszne - Arkadiusz Milik będzie musiał przejść operację kolana. W serwisie laczynaspilka.pl pojawił się oficjalny raport medyczny, w którym poinformowano, co dokładnie spotkało napastnika reprezentacji Polski.

Podczas towarzyskiego meczu z Ukrainą w polskiej reprezentacji doszło do wielu urazów, z których jeden – Arkadiusza Milika – niestety okazał się na tyle poważny, że wyklucza piłkarza z udziału w turnieju finałowym mistrzostw Europy. Zawodnik powróci do klubu i będzie zmuszony poddać się artroskopii stawu kolanowego - czytamy.