Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Szczęsny pokazał nagranie z synkiem. Widziała je cała Polska, kibice są zachwyceni
Bartosz Nawrocki
Bartosz Nawrocki 09.07.2024 12:15

Szczęsny pokazał nagranie z synkiem. Widziała je cała Polska, kibice są zachwyceni

Wojciech Szczęsny
Fot. KAPiF

Polscy piłkarze są na urlopie po nieudanej przygodzie na EURO 2024. To także czas, który można spędzić wspólnie z najbliższymi. W ten sposób z wakacji korzysta m. in. Wojciech Szczęsny, który na swoim Instagramie postanowił podzielić się umiejętnościami swojego synka, Liama.

Rodzina Szczęsnych powiększyła się

Kilka dni temu Marina Łuczenko-Szczęsna wraz z mężem Wojciechem poinformowali za pośrednictwem Instagrama, że na świat przyszło ich drugie dziecko. Piosenkarka 3 lipca urodziła córeczkę o imieniu Noelia. Co ciekawe, poród zbiegł się w czasie z urodzinami Mariny. 

Pod postem w mediach społecznościowych natychmiast pojawiła się lawina komentarzy, w których przekazano małżeństwu gratulacje.

Cudownie!

 

Gratulacje dla całej rodzinki! Marina, ale zrobiłaś prezent na urodziny

 

Wielkie gratulacje! Wspaniała rodzinka
 

Bartosz Bednorz reaguje na brak powołania na igrzyska w Paryżu. Wyraził ważne słowa Iga Świątek nie może się z nią równać. Rywalka bije Polkę na głowę

Wojciech Szczęsny spędza czas z rodziną. Pokazał, co potrafi jego synek

W poniedziałek wieczorem Wojciech Szczęsny pochwalił się, w jaki sposób spędza czas ze swoim synem Liamem. Oczywiście, nie mogło zabraknąć gry w piłkę nożną. W relacji na Instagramie bramkarz reprezentacji Polski pokazał próbkę piłkarskich umiejętności 6-latka. W przeciwieństwie do taty, Liam woli strzelać, niż bronić.

Zrzut ekranu (296).png
Fot. Instagram/@wojciech.szczesny1
Zrzut ekranu (297).png
Fot. Instagram/@wojciech.szczesny1

ZOBACZ: Życie prywatne Szymona Marciniaka owiane jest tajemnicą. Prawda o jego rodzinie wyszła na jaw

Co dalej z Wojciechem Szczęsnym?

Sytuacja klubowa Wojciecha Szczęsnego z pewnością nie jest komfortowa. W Juventusie nie będzie mógł liczyć na regularną grę w podstawowym składzie, ponieważ klub niedawno zakontraktował nowego golkipera, Michele Di Gregorio. Z kolei transfer do Al-Nassr, wysypał się na ostatniej prostej, z powodu zablokowania przenosin Polaka przez rząd arabski.

Ostatnio w mediach pojawiły się informacje o tym, że Szczęsny mógłby jednak zostać w Serie A. Potencjalnym kierunkiem bramkarza może być Monza, z której właśnie do Starej Damy przeszedł Di Gregorio. Według serwisu tuttomercatoweb.com Polak miałby związać się z nowym zespołem trzyletnią umową. Wynagrodzenie oscylowałoby w okolicach 2 milionów euro rocznie.