Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Sebastian Szymański przeniesie się do Premier League? Agent piłkarza zabrał głos
Karol Osiński
Karol Osiński 10.05.2024 15:25

Sebastian Szymański przeniesie się do Premier League? Agent piłkarza zabrał głos

Sebastian Szymański
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Sebastian Szymański wzbudza duże zainteresowanie na rynku transferowym. Tureckie media sugerują, że Polak wkrótce zostanie zawodnikiem jednego z dużych klubów Premier League i jego przyszłość nie jest związana z Fenerbahce. Do sprawy odniósł się agent 25-latka, Mariusz Piekarski.

Sebastian Szymański może odejść z Feberbahce

W ostatnich tygodniach forma Sebastiana Szymańskiego pozostawia wiele do życzenia. Reprezentant Polski wciąż stanowi o sile środka pola Fenerbahce, jednak jego wkład w liczby tureckiej ekipy nie jest tak duży, jak na początku sezonu. Mimo tego Polak dalej jest jednym z najlepiej wycenianych piłkarzy w tureckiej drużynie.

Zainteresowanie jego usługami to głośny temat w tureckich i angielskich mediach. 32-krotny reprezentant Polski wielokrotnie przymierzany był do transferu na wyspy brytyjskie, jednak nie pojawiały się żadne konkrety. Również włoskie drużyny wyrażały zainteresowanie jego osobą. Teraz wszystko zdaje się napędzać.

Jelena Rybakina wypada z turnieju w Rzymie. Przekazała szokujące wieści

Sebastian Szymański odejdzie do Premier League?

Ze wszystkich drużyn najbardziej zainteresowaną Sebastianem Szymańskim wydaje się Tottenham Hotspur. Dziennikarze aksam.com twierdzą, że włodarze Kogutów już wykonali pierwsze kroki, by zakontraktować Polaka. 

Według ich relacji odbyły się pierwsze rozmowy ws. transferu do Londynu, jednak w dalszym ciągu ustalane są szczegóły, w tym m.in. cena. Mówi się, że Polak ma kosztować 20 mln euro, jednak to wciąż nie zostało potwierdzone.

ZOBACZ TEŻ: Nie żyje 17-letni Michał Gardziejewski. Doszło do ogromnej tragedii

Agent Sebastiana Szymańskiego dementuje plotki

Do sprawy transferu Sebastiana Szymańskiego odniósł się jego agent, Mariusz Piekarski. W rozmowie z serwisem “Meczyki.pl” zdementował plotki sugerujące przenosiny jego klienta do Tottenhamu, jednak nie wykluczył transferu.

To bzdury. Nie było takiej rozmowy. Sebastian dobrze czuje się w Stambule. Jest tu dopiero rok. Gra w dobrym, dużym, poukładanym klubie. Przed nim mistrzostwa Europy. Nie ma żadnego ciśnienia na transfer. Spokojnie, o takich sprawach będziemy decydowali po sezonie. Wtedy porozmawiamy, czego chce piłkarz i klub. W temacie transferu mamy czas