Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Robert Lewandowski w wyjątkowej stylizacji. Jej cena przyprawia o zawrót głowy
Karol Osiński
Karol Osiński 14.05.2024 22:06

Robert Lewandowski w wyjątkowej stylizacji. Jej cena przyprawia o zawrót głowy

Robert Lewandowski
Fot. Instagram/_rl9

Robert Lewandowski najczęściej widywany jest w trykotach piłkarskich, jednak poza boiskiem wielokrotnie udowadniał, że nie ma problemów ze stylizacjami. Na jednym ze zdjęć pokazał się w pozornie zwykłym ubiorze, jednak przyglądając się lepiej można zauważyć, że marka nie była przypadkowa. Cena “stylówki” kapitana reprezentacji Polski również taka nie jest.

Robert Lewandowski z kolejnym zwycięstwem w sezonie

W ostatniej kolejce La Liga FC Barcelona podejmowała u siebie Real Sociedad. Xavi wystawił Roberta Lewandowskiego w pierwszej jedenastce, ale tym razem Polak nie odwdzięczył się golem. Mimo tego Blaugrana wygrała 2:0 i wskoczyła na pozycję wicelidera ligi hiszpańskiej, co może być jej maksimum w tym sezonie.

Przed meczem Robert Lewandowski został przyłapany na Stadionie Olimpijskim w bluzie marki Off-White, tej samej, na której pokazie uczestniczył wraz z żoną w 2022 roku. Za takie “cacko” trzeba zapłacić spore pieniądze.

Przegrywały, wróciły i zdominowały. Wielkie zwycięstwo Polek w Lidze Narodów

Bluza "Lewego" kosztuje krocie

Fotografowie uchwycili moment, w którym Robert Lewandowski przechadzał się korytarzem Stadionu Olimpijskiego na wzgórzu Montjuic w Barcelonie, zmierzając do szatni Blaugrany. Przypomnijmy, że ten obiekt pełni funkcję zastępczą w chwili, w której główny stadion FC Barcelony, Camp Nou przechodzi renowację. 

Właśnie na tym zdjęciu kapitan reprezentacji Polski został sfotografowany we wspomnianej bluzie. Jej koszt wynosi 1 tys. 250 dol., co w przeliczeniu na polską walutę daje ok. 5 tys. zł.

robert-lewandowski-w-bluzie-marki-off-white.jpg

ZOBACZ TEŻ: Ryszard Staniek przeżywa dramat. Żona byłego piłkarza reprezentacji błaga o pomoc

Robert Lewandowski odejdzie z FC Barcelony?

Istnieje prawdopodobieństwo, że to ostatnie tygodnie, w których będziemy mogli oglądać stylizacje “Lewego” w Barcelonie. Według doniesień hiszpańskich mediów Duma Katalonii przymierza się do sprzedaży Polaka ze względu na problemy finansowe klubu. Problemem ma być pensja Roberta Lewandowskiego, która wynosi ok. 30 mln euro rocznie. Czyni go to jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy w Europie.