Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Córka byłego piłkarza Lecha robi furorę w sieci. Jej zdjęcia przyciągają uwagę
Karol Osiński
Karol Osiński 14.05.2024 20:57

Córka byłego piłkarza Lecha robi furorę w sieci. Jej zdjęcia przyciągają uwagę

Marcin i Julia Zając
Fot. Instagram/itishare; Stradovius/Wikimedia Commons

Julia Zając, córka byłego piłkarza, Marcina Zająca od kilku lat robi furorę w internecie. Polacy usłyszeli o niej po raz pierwszy, gdy pojawiła się w programie “Top Model" w 2021 roku. W kwietniu jej chłopak, który również związany jest z piłką nożną, poprosił ją o rękę, organizując coś wyjątkowego. Jej zdjęcia to prawdziwa gratka dla fanów pięknych widoków i wysportowanych ciał. 

Córka Marcina Zająca wzięła udział w "Top Model"

W 2021 roku Julia Zając pojawiła się na ekranach telewizorów setek tysięcy Polaków. Za namową swojego chłopaka, Jana Balawajdera wzięła udział w dziesiątej edycji programu “Top Model”. 

Od lat oglądam ten program i w tym roku wiem, że jestem po prostu na niego gotowa i psychicznie i fizycznie, tak że jeżeli zobaczymy się w kolejnym etapie, to pokażę, na co mnie stać i zawalczę o finał - powiedziała na starcie.

Co prawda nie dotarła do finału, jednak od początku podkreślała, że jest bardzo podekscytowana możliwością sprawdzenia się w uwielbianym formacie.

Oto nowy klub Kyliana Mbappe. Prezes oficjalnie potwierdził, koniec spekulacji

Ukochany Julii Zając jest profesjonalnym piłkarzem

Piłka nożna od zawsze była obecna w życiu Julii Zając. Sama nie została piłkarką, jednak jej tata, Marcin Zając przez wiele lat był profesjonalnym piłkarzem, a następnie poznała chłopaka, który też jest piłkarzem. Jan Balawejder grał w swojej karierze m.in. w: Polonii Warszawa czy Wigrach Suwałki, a obecnie gra jako bramkarz w Hutniku Warszawa na poziomie czwartej ligi.

W styczniu 2024 roku obchodzili czwartą rocznicę związku, a w kwietniu podczas wycieczki do Dubaju młody bramkarz oświadczył się swojej ukochanej, czym ta nie omieszkała pochwalić się w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TEŻ: Dramaturgia w meczu Huberta Hurkacza. Ćwierćfinał wywalczony rzutem na taśmę

Julia Zając robi karierę w mediach społecznościowych

Profil na Instagramie Julii Zając cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dziewczyna zgromadziła już na nim ponad 156 tys. obserwujących, a licznik się powiększa z każdym dniem. Publikuje zdjęcia oraz nagrania z rozmaitych egzotycznych podróży, prezentując przy tym swoje wysportowane ciało.

Jak wam się podobają?

Tagi: Lech Poznań