Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > PZPN wydał pilny komunikat ws. selekcjonera reprezentacji Polski
Irmina Jach
Irmina Jach 19.01.2022 17:07

PZPN wydał pilny komunikat ws. selekcjonera reprezentacji Polski

Kadra narodowa
Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Polski Związek Piłki Nożnej po posiedzeniu zarządu wydał pilny komunikat w sprawie wyboru selekcjonera reprezentacji Polski. Wszystko wskazuje na to, że prezes Cezary Kulesza wciąż nie podjął decyzji, kto zajmie miejsce Paulo Sousy.

W środę zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej zebrał się w siedzibie federacji, by omówić postępy w procesie wyboru nowego selekcjonera reprezentacji Polski. W mediach pojawiały się głosy, że jeszcze dziś padnie konkretne nazwisko - tak się jednak nie stało.

PZPN wydał komunikat ws. wyboru selekcjonera reprezentacji Polski

Najpoważniejszym kandydatem ma pozostawać rzekomo Adam Nawałka. W grze mają pozostawać jednak także pozostający bez pracy Michał Probierz oraz zwolniony ostatnio z Genoi legendarny napastnik Milanu i reprezentacji Ukrainy, a później szkoleniowiec drużyny narodowej tego kraju Andrij Szewczenko.

Po posiedzeniu zarządu prezes PZPN wydał pilny komunikat, z którego dowiadujemy się, że selekcjoner nie został wybrany, a do czasu ogłoszenia decyzji związku żadne komentarze na ten temat nie będą udzielane.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

- Prezes poinformował członków zarządu, że trwają negocjacje z kandydatami na trenera. Przez wzgląd na ich pomyślny przebieg oraz spokój niezbędny dla najlepszej decyzji, PZPN nie będzie udzielał więcej informacji w tym temacie do czasu jej podjęcia - czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] Źródło: PZPN