Sport.Goniec.pl > Tenis > Przyłapali Igę Świątek na imprezie. Nagranie robi furorę w sieci
Irmina Jach
Irmina Jach 28.10.2023 19:22

Przyłapali Igę Świątek na imprezie. Nagranie robi furorę w sieci

Iga Świątek
Twitter/The Tennis Letter KAPIF

Iga Świątek w piątek 27 października brała udział w uroczystym przyjęciu, które odbyło się w meksykańskim mieście Cancun. Polska tenisistka bawiła się doskonale, o czym może świadczyć wideo opublikowane na Twitterze.

Iga Świątek imprezuje w Meksyku

Iga Świątek lada dzień weźmie udział w turnieju WTA Finals. Podczas bankietu, w którym brała udział, odbyło się losowanie grup. Tenisistka zawalczy z Amerykanką Coco Gauff, Tunezyjką Ons Jabeur i Czeszką Marketą Vondrousovą. 

Iga Świątek zdecydowanie zwracała na siebie uwagę. Podczas sesji zdjęciowej przed turniejem w Cancun miała na sobie długą, czerwoną suknię, która kontrastowała z białymi kreacjami pozostałych zawodniczek.

Wypadek polskiego skoczka na Wielkiej Krokwi. W locie zderzył się z ptakiem

Iga Świątek przyłapana na imprezie

Iga Świątek świetnie bawiła się podczas piątkowego bankietu. Na Instagramie tenisistki pojawiło się nagranie, na którym fani mogli zobaczyć ją "śpiewającą" piosenkę o Meksyku. Tenisistka z błogością przymykała oczy i bujała się w rytm muzyki.

Nagranie rozprzestrzeniło się na Twitterze i wzbudziło zachwyt fanów. „Szalona i piękna, kocham tego urwisa”, „Ona jest taka zabawna”, „Kocham ją”, „Wygląda zjawiskowo” - piszą zachwyceni internauci.