Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Były reprezentant Polski poszukiwany przez policję. Wydano list gończy za piłkarzem
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 20.10.2023 22:34

Były reprezentant Polski poszukiwany przez policję. Wydano list gończy za piłkarzem

piłka nożna
Pixabay @jarmoluk, materiały policyjne

Jeszcze do niedawna rywalizował na boisku z najlepszymi piłkarzami, teraz poszukuje go policja. Służby wydały list gończy na podstawie art. 62 Kodeksu Karnego za polskim piłkarzem, swego czasu uznawanym za jeden z największych talentów młodego pokolenia w polskiej piłce. Jego kariera nie potoczyła się najlepiej.

Polski piłkarz poszukiwany przez policję

Wiele karier piłkarskich nie jest usłanych różami i często kończą się przedwcześnie. Tak można powiedzieć i w tym przypadku. Wychowanek Górnika Wałbrzych, niegdyś uznawany za jeden z największych talentów polskiej piłki, gracz między innymi Śląska Wrocław, w którego barwach zdołał zadebiutować na najwyższym szczeblu polskich rozgrywek, poszukiwany jest przez policję. Zawodnik powoływany swego czasu do młodzieżowych reprezentacji Polski, teraz znalazł się na życiowym zakręcie.

Wydano za nim list gończy. Służby poszukują piłkarza na podstawie: Art. 62 ust. 1 Posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych - wbrew przepisom ustawy

Sąsiedzi 71-letniego nożownika z Poznania zabrali głos. Nie mają dobrej opinii o Zbysławie C.

Polski piłkarz poszukiwany przez policję, wydano list gończy

Michał Bartkowiak, bo o nim mowa, swoją piłkarską karierę rozpoczynał w Górniku Wałbrzych. Potem przeniósł się do Śląska Wrocław. Udało mu się zadebiutować w Ekstraklasie, a także między innymi grać w europejskich pucharach, w kwalifikacjach do Ligi Europy przeciwko drużynie NK Celje. Bartkowiak powoływany był także do młodzieżowych reprezentacji Polski.

Piłkarz swego czasu udzielił wywiadu portalowi "Weszło", w którym przyznał, że jego karierę zastopowały kontuzje i problemy prywatne. Bartkowiak rozwiódł się z żoną i chorował na depresję. Przyznawał, że sportową karierę musiał łączyć z pracą na magazynie.

Policja szuka Michała Bartkowiaka

W ostatnim czasie Michał Bartkowiak grał w drużynie Polonia Hannover. O tym, że poszukuje go policja, poinformował w mediach społecznościowych Krzysztof Banasik z portalu slask.net. - Jeden z dużych i ogromnie zmarnowanych talentów Śląska Wrocław jest poszukiwany przez policję. Bardzo szkoda chłopaka, totalnie się zagubił... - czytamy.