Sport.Goniec.pl > Tenis > Potężna wpadka stacji Eurosport w trakcie meczu Huberta Hurkacza. Polscy kibice nie kryli oburzenia
Dawid Szczurek
Dawid Szczurek 01.06.2023 10:56

Potężna wpadka stacji Eurosport w trakcie meczu Huberta Hurkacza. Polscy kibice nie kryli oburzenia

Hubert Hurkacz
ANNE-CHRISTINE POUJOULAT/AFP/East News

Hubert Hurkacz po pięciosetowym starciu pokonał Tallona Griekspoora i awansował do trzeciej rundy Roland Garros 2023. Mecz polskiego tenisisty transmitowany był przez stację Eurosport, która dopuściła się ogromnej wpadki. Ta nastąpiła w kluczowym momencie emocjonującego spotkania, co podwójnie zdenerwowało kibiców tenisa. Stacja wydała oficjalne przeprosiny.

Hubert Hurkacz w III rundzie Roland Garros

Polscy kibice nie mają prawa narzekać na emocje podczas meczów Huberta Hurkacza w tegorocznej edycji Roland Garros. W pierwszej rundzie turnieju polski tenisista potrzebował aż pięciu setów, by pokonać Davida Goffina. Tie-breakiem zakończyło się także starcie z Holendrem Tallonem Grekspoorem.

Tenisiści zagwarantowali fanom wspaniałe widowisko. Spotkanie trwało niemal pięć godzin i ostatecznie zakończyło się zwycięstwem Polaka po pięciosetowej batalii. Decydujących momentów meczu nie zobaczyli jednak widzowie Eurosportu…

Katarzyna Dowbor wyremontuje kolejny dom. Zaskakujące informacje

Ogromna wpadka Eurosportu. Kibice nie zobaczyli kluczowych akcji meczu Huberta Hurkacza

Wpadka popularnej stacji przydarzyła się w najmniej odpowiednim momencie. Problemy techniczne Eurosportu nastąpiły w trakcie rozgrywania ostatniego gema meczu. Transmisja na żywo wznowiona została już po zakończeniu meczu, a ostatnie momenty emocjonującego starcia wyemitowano na zasadzie powtórki.

Nadawca błyskawicznie przeprosił kibiców za swoją wpadkę. "Z problemami my, z problemami Hubert, ale jest kolejna runda. A za problemy techniczne przepraszamy" - napisano w poście opublikowanym na Twitterze.

Polscy fani byli wściekli. Lawina komentarzy pod wpisem stacji

Przeprosiny Eurosportu nie były wystarczające dla polskich kibiców, którzy swoją złość wyrazili w licznych komentarzach. “Kpina" - napisał jeden z użytkowników. "Oglądając mecz 4 godziny 40 minut nie zobaczyć ostatniego gema  w meczu - bezcenne. Dzięki Eurosport" -skomentował ironicznie inny internauta. "Zrobiliście to specjalnie? Dla komentarzy?" - dopytywał wściekły kibic. "To jakaś kpina z kibiców? TRAGEDIA! - grzmiał kolejny użytkownik.

Źródło: eurosport.tvn24.pl