Sport.Goniec.pl > Tenis > Iga Świątek dostała urodzinowy prezent. Wręczono jej pamiętną nagrodę
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 31.05.2023 22:42

Iga Świątek dostała urodzinowy prezent. Wręczono jej pamiętną nagrodę

Iga Świątek
Twitter/@rolandgarros

Iga Świątek otrzymała zaskakujący prezent od Roland Garros i Tecnifibre. Polka obchodziła 31 maja swoje urodziny i została stosownie uhonorowana przez organizatorów turnieju oraz producenta sprzętu tenisowego. Gdy otworzyła podarunek, zaniemówiła. 

Iga Świątek obchodziła urodziny

31 maja Iga Świątek obchodziła swoje 22. urodziny. Z tej okazji nie tylko jej najbliższa rodzina i przyjaciele postanowili złożyć jej życzenia i dać prezenty - postarał się również ulubiony wielkoszlemowy turniej Świątek. 

Zorganizowano dla niej specjalne przyjęcie, na którym nie zabrakło śpiewania “happy birthday to you” oraz prezentów. Pojawił się również tort z niegasnącą świeczką, którym Polka dla śmiechu chciała rzucić w kamerę. Ostatecznie ciasto zostało jednak zjedzone.

Nagranie z komunii hitem internetu. Ksiądz nie mógł powstrzymać śmiechu

Iga Świątek dostała pomysłowy prezent od producenta sprzętu

Firma Tecnifibre również postanowiła zorganizować przemyślany prezent dla swojej mistrzyni. Producenci sprzętu do squasha i tenisa postanowili dać jej coś, co przypominało o zabawnej sytuacji sprzed paru lat. 

Pokazali zdjęcie, na którym widać Igę Świątek ucieszoną nad… tortem z tiramisu w formie kortu tenisowego. Z pewnością Polka urządziła sobie potem wspaniałą ucztę ze swoim ulubionym deserem. 

Iga Świątek zagra w II rundzie French Open

1 czerwca Iga Świątek rozegra swój drugi mecz w tegorocznym Roland Garros. Rozegra go przeciw Amerykance Claire Liu (102. WTA). Czy spotkanie będzie zacięte, czy Polka pokaże swoją dominację?

Mecz rozpocznie się po godzinie 14:30. Wszystko zależy od tego, jak potoczą się wcześniejsze spotkania na korcie, na którym rozegrane ma zostać spotkanie liderki rankingu WTA.