Sport.Goniec.pl > Siatkówka > Polski siatkarz dał jednemu z kibiców kontrowersyjny upominek. "Ja tego nie wypiorę"
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 24.07.2023 17:14

Polski siatkarz dał jednemu z kibiców kontrowersyjny upominek. "Ja tego nie wypiorę"

Norbert Huber
Polsat Sport

Polscy siatkarze wprawili publiczność w euforię w gdańskiej Ergo Arenie. Niektórzy z nich zdobyli się również na inne gesty - oddawali swoje koszulki, rozdawali autografy czy robili sobie wspólne zdjęcia. Do niecodziennej sytuacji doszło jednak z Norbertem Huberem. Oddał on dość kontrowersyjny upominek.

Polska ograła USA i zdobyła złoty medal

Polacy mogą z dumą patrzeć na niedzielny mecz i zapewne będą wspominać go przez długie lata. W pięknym stylu ograli Amerykanów 3:1 i zdobyli historyczne złoto Ligi Narodów. Wcześniej na najwyższym stopniu podium stawali w 2012 roku, jeszcze w czasach Ligi Światowej. 

Wiadomo, że po wszystkim rozpoczęła się euforia wśród kibiców. Czekali na wszelkie dary i upominki od polskich zawodników. Niektóre z nich okazały się, lekko mówiąc, kontrowersyjne. 

Poznaliśmy prawdę o ukochanym Andrzeja "Piaska" Piasecznego? Artysta od dawna go ukrywa

Norbert Huber ofiarował kontrowersyjny upominek

Norbert Huber podszedł do bandy kibicowskiej i zastanawiał się, co ofiarować żądnym pamiątek kibicom. Środkowy z numerem 99 na koszulce wybrnął z całej sytuacji ze specyficznym humorem. 

Poproszono go o jakąś pamiątkę, a umęczony środkowy zdecydował się ofiarować swoje meczowe… skarpety. Taki upominek mógłby zdziwić niejednego.

Kibice przyjęli podarek z namaszczeniem

Czy kibice postanowili się jednak obrazić? Nic z tych rzeczy. Jeden z nich z namaszczeniem przyjął dar sprezentowany mu przez środkowego i postanowił, że obejdzie się z nim z wyjątkową delikatnością. 

- Ja tego nie wypiorę. Oprawię w ramki i postawię na piedestale - stwierdził nowy właściciel siatkarskich skarpet. Niektórzy wyjeżdżają z koszulkami albo piłkami, więc czemu nie skarpety? Może takie podarki przejdą do kanonu?

Źródło: Polsat Sport

Tagi: VNL