Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Niewielu wiedziało, że Dariusz Szpakowski ma dwie córki. Jedna jest aktorką jak jej mama
Bartosz Nawrocki
Bartosz Nawrocki 05.07.2024 08:44

Niewielu wiedziało, że Dariusz Szpakowski ma dwie córki. Jedna jest aktorką jak jej mama

Dariusz Szpakowski
Fot. KAPiF

Wszyscy fani piłki nożnej, i zapewne nie tylko, znają Dariusza Szpakowskiego i jego legendarny głos. Mało kto jednak wie, co słychać w jego życiu rodzinnym. Jak się okazuje, komentator ma dwie córki, a jedna obrała bardzo ciekawą ścieżkę kariery.

Dariusz Szpakowski doceniony na EURO 2024

Dariusz Szpakowski jest związany z komentowaniem wydarzeń sportowych od blisko 46 lat! Skomentował ponad sto meczów w ramach piłkarskich mistrzostw świata, przy czym miał okazję relacjonować spotkania przy okazji dwunastu mundiali. Od 1980 roku komentuje także mecze mistrzostw Europy, a Szpakowskiego zabrakło jedynie na EURO 2008.

Legenda polskiego komentatorstwa została szczególnie doceniona na EURO 2024. To właśnie Dariuszowi Szpakowskiemu, do pary z Grzegorzem Mielcarskim przypadnie komentowanie finału niemieckiego turnieju. Panowie będą również relacjonować przebieg meczu ćwierćfinałowego między Holandią i Turcją.

Cały świat wstrzymał oddech. Leo Messi podszedł do karnego i stało się to To z nią Iga Świątek może spotkać się w 3 rundzie Wimbledonu. Wcześniej doszło do skandalu

Niewielu to wiedziało o córce Dariusza Szpakowskiego

Dariusz Szpakowski, wraz ze swoją żoną Grażyną Strachotą mają dwie córki - Julię i Gabrielę. Żona komentatora to aktorka, która znana jest z występów w takich serialach, jak “M jak Miłość” czy “Złotopolscy”. W jej ślady wydaje się iść młodsza z córek, Gabriela. Grywała ona w warszawskim Teatrze Kwadrat, a także wzięła udział w serialu “Pod powierzchnią” czy w filmie “Całe szczęście”. W swoim dorobku ma również pracę asystentki w biurze produkcji przy produkcjach dokumentalnych. Szczególnie miała okazję brać udział w tworzeniu seriali nawiązujących do karier Adama Małysza i Agnieszki Radwańskiej. Niedawno była także asystentką kierownika produkcji przy filmie pt. “Pokolenie Ikea”.

ZOBACZ: Iga Świątek nagle wypaliła podczas wywiadu. Ostra odpowiedź tenisistki

Kariera stoi przed Gabrielą Szpakowską otworem

Gabriela Szpakowska zdążyła już posmakować trochę świata show biznesu. Mimo to nie wydaje się, żeby woda sodowa uderzyła jej do głowy. Zarówno ona, jak i jej siostra Julia chronią swoją prywatność w internecie. Świadczy o tym fakt, że ich konta w mediach społecznościowych są ustawione jako prywatne, a dostęp do nich mają tylko i wyłącznie znajomi. 

W ten sposób z pewnością może rozwijać na spokojnie swoją aktorską pasję. Czas pokaże, jak daleko zajdzie córka Dariusza Szpakowskiego.