Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Narzeczona Mateusza Murańskiego ujawniła jego ostatnią wiadomość
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 08.02.2024 22:15

Narzeczona Mateusza Murańskiego ujawniła jego ostatnią wiadomość

murański mateusz karla wolska
@mateusz_muranski / Instagram.com

Niespodziewana śmierć Mateusza Murańskiego wstrząsnęła fanami w całej Polsce. 29-latek, znany z udziału w galach „freak fightowych”, jeszcze w styczniu 2023 roku mówił mediom, że jest szczęśliwie zakochany. W rok po śmierci ukochanego jego narzeczona ujawniła w sieci treść ostatniej wiadomości, jaką od niego otrzymała.

Mateusz Murański zmarł w wieku 29 lat

Mateusz Murański po raz pierwszy dał się poznać szerszej publiczności podczas występów w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Miał na swoim koncie także epizodyczną rolę w filmie Jerzego Skolimowskiego „IO”, nominowanym do Oscara. Największą rzeszę fanów Murański zyskał jednak dzięki walkom w gali Fame MMA.

Pechowe losowanie Ligi Narodów. Polska zagra z dwiema potęgami

Nie żyje Mateusz Murański. Rodzina poprosiła o nieujawnianie przyczyny zgonu

Mateusz Murański zmarł dokładnie rok temu, 8 lutego 2023 roku, w wieku 29 lat. Wiadomość o jego odejściu wstrząsnęła fanami. Bliscy mężczyzny poinformowali, że jego grobu nie można odwiedzić, ponieważ „nie ma takiego miejsca”. Zamiast pogrzebu wyprawiono mu „ceremonię”.

Mateusz był pełnym radości człowiekiem i na pewno by chciał, żeby ta ceremonia miała w sobie też dużo optymizmu – powiedział ojciec mężczyzny, Jacek Murański, w rozmowie z portalem Salon24.

Ze względu na prośbę rodziny prokuratura zadecydowała o nieujawnieniu przyczyny zgonu Mateusza Murańskiego.

Narzeczona ujawnia ostatnią wiadomość Mateusza Murańskiego. Jej treść łamie serce

W styczniu 2023 roku Murański przekazał mediom, że jest szczęśliwie zakochany i planuje przyszłość ze swoją partnerką.

Jestem szczęśliwie zakochany, spełniam się w pracy i w życiu. Moja dziewczyna od wielu lat pracuje jako inspektor i pomaga zwierzakom. Jeździ do Ukrainy i na tyle, ile mogę, pomagam jej, bo jesteśmy również domem tymczasowym dla zwierzaków po przejściach – mówił w rozmowie z „Plotkiem”.

Ukochaną Mateusza Murańskiego była Karla Wolska. Kilka dni przed rocznicą śmierci narzeczonego pisała, że zbliża się „najgorszy dzień”. Zapewniała, że nie chce ujawniać szczegółów z ich wspólnego życia, aby te zostały wykorzystane przez internetowe portale. W czwartek 8 lutego kobieta ujawniła jednak treść ostatniej wiadomości, jaką od niego dostała.

Godz. 00:17 o tej godzinie równy rok temu napisałeś do mnie ostatniego SMS-a w życiu. »Kocham cię myszko«. Wtedy nie zdążyłam na niego odpisać, ale ty wiesz... Mateusz Murański ja ciebie też. Na zawsze – napisała Karla Wolska na Instagramie.