Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Michał Probierz zaczepiony w internecie. Selekcjoner nie pozostał autorowi dłużny
Bartosz Nawrocki
Bartosz Nawrocki 19.06.2024 09:42

Michał Probierz zaczepiony w internecie. Selekcjoner nie pozostał autorowi dłużny

Michał Probierz
Fot. KAPiF

O Michale Probierzu zrobiło się głośno podczas pierwszego meczu Polaków na EURO 2024. Chodziło m. in. o ubiór selekcjonera, ponieważ ten zdecydował się ubrać jasny garnitur z kamizelką. Jak się okazuje, Probierz ma jeszcze w zanadrzu inne kreacje, a nawiązać do nich postanowił jeden z użytkowników portalu X, który w ten sposób zaczepił trenera. Selekcjoner natychmiast na to zareagował.

Zachwyt stylizacją Michała Probierza

Michał Probierz zyskał sympatię nie tylko polskich kibiców. Poza wprowadzeniem dobrej atmosfery do kadry i narzucenia przyjemnego dla oka stylu gry reprezentacji, szkoleniowiec zachwycił również i zagranicznych fanów piłki nożnej. Chodziło przede wszystkim o jego ubiór podczas pierwszego spotkania na EURO 2024 z Holandią. Zdjęcia Probierza w jasnym garniturze i kamizelce obiegły już cały świat, a sam trener Polaków okrzyknięty został “ikoną stylu”

Dariusz Szpakowski show. Internauci krytykują komentatora TVP Gwiazdor Francji o Polsce. Takich słów niewielu mogło się spodziewać

Internauta zaczepił Michała Probierza. Cudowna riposta trenera

Jeszcze przed pierwszym meczem Polaków na EURO 2024 w sieci zamieszczono zdjęcie z trzema kreacjami Michała Probierza, które ten przygotował na mistrzostwa. Widać wspomniany już garnitur z meczu z Holandią, a także dwie inne stylizacje, w których zapewne zobaczymy selekcjonera w starciach z Austrią i Francją. Do tych garniturów nawiązał jeden z użytkowników portalu X, który postanowił zaczepić szkoleniowca.

Ilość stylizacji mówi, że Probierz przygotował się tylko na 3 mecze - napisał użytkownik portalu X

Chcąc nie chcąc, wpis ten dotarł do samego Michała Probierza. Mimo wielu godzin przygotowań do spotkania z Austrią, szkoleniowiec znalazł czas na udzielenie odpowiedzi na zaczepkę. Probierz postawił na skuteczną ripostę.

Wręcz przeciwnie, mam więcej i wierzę, że je ubiorę. Dzięki zawodnikom, którzy walczą o powrót na boisko, z kibicami, którzy nas wspierają. Zawodnicy są najważniejsi i wspierajmy ich dając wiarę w to co robią. My sztab jesteśmy tylko do pomocy. Sztab medyczny to top fachowcy - napisał w odpowiedzi Probierz

ZOBACZ: Nowe informacje o stanie zdrowia Lewandowskiego. Wiadomo, kiedy wróci do gry

Misja Austria

Jutro, tj. w czwartek reprezentacja Polski ostatni raz będzie trenowała w Hanowerze. Kadra uda się pociągiem do Berlina, gdzie stoczy bardzo ważny bój z Austrią. Mecz rozpocznie się w piątek o 18:00. Polacy muszą ten mecz wygrać, aby cały czas liczyć się w walce o awans do fazy grupowej.