Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Michał Probierz szczerze o starych gwiazdach kadry. Wyjawił, czy będą mogły wrócić do gry
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 20.09.2023 21:05

Michał Probierz szczerze o starych gwiazdach kadry. Wyjawił, czy będą mogły wrócić do gry

Michał Probierz
Sport.pl

Michał Probierz został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Były trener Jagielloni musiał odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących swoich nadchodzących wyborów w kadrze. Jedne z nich dotyczyło ewentualnego powrotu jednej z dawnych gwiazd. Czy jest możliwy?

Michał Probierz nowym selekcjonerem

Michał Probierz został wybrany przez PZPN na nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Choć wielu kibiców spodziewało się takiego rozwiązania i tak pojawiła się fala niezadowolenia ze względu na niezdecydowanie się na Marka Papszuna. 

Probierz od razu zaczął od wywiadów. Opowiedział o swoich planach na reprezentację, o tym, kto powinien być kapitanem i o tym, czy stare gwiazdy reprezentacji powinny jeszcze do niej wracać

Michał Probierz podjął decyzję, kto zostanie kapitanem reprezentacji Polski

Michał Probierz o dawnych gwiazdach reprezentacji

Michał Probierz udzielił wywiadu portalowi Sport.pl. W rozmowie pojawił się temat powołań, wywiadu z Robertem Lewandowskim oraz lepszego wykorzystania Piotra Zielińskiego na boisku. Nagle powróciła również kwestia dawnych gwiazd. 

Probierz został zapytany o to, czy powołałby znów Kamila Glika, który od miesięcy pozostaje w kadrowym niebycie. Obrońca w ostatnim czasie przeniósł się do Cracovii i tam zaczyna kolejny rozdział swojej kariery.

Michał Probierz szczerze o powołaniu dla Glika

- Nikogo nie skreślam, każdy ma szanse. Potrzebujemy zawodników w rytmie meczowym, czy to w ekstraklasie, czy w ligach zagranicznych - podkreślił Michał Probierz. Przede wszystkim chodzi więc o to, by grać i być w widocznej dobrej formie.

Michał Probierz ma mało czasu na ewentualne zmiany. Już na początku października Polska rozegra kolejne mecze w eliminacjach Euro 2024. Czy zmiana na stanowisku selekcjonera pomoże?

Źródło: sport.pl