Sport.Goniec.pl > Skoki Narciarskie > Kim jest żona Dawida Kubackiego? Jej karierę przerwał przykry incydent
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 18.12.2022 16:21

Kim jest żona Dawida Kubackiego? Jej karierę przerwał przykry incydent

Marta Kubacka
instagram.com/_marta_ku_

Marta Kubacka jest żoną jednego z najzdolniejszych polskich skoczków narciarskich, Dawida Kubackiego. Niewielu wie, że w swoim życiu, podobnie jak mąż, parała się sportem. Jej karierę przerwał jednak przykry incydent.

Marta Kubacka - kim jest żona Dawida Kubackiego?

Dawid Kubacki to bez wątpienia najjaśniejszy punkt tegorocznego sezonu skoków narciarskich. Sukcesy sportowca zachwycają Polaków, a wielu z nich już dziś mówi o nim jako o "nowym Małyszu".

Fani mogą powiedzieć dużo o samym zawodniku, ale zdecydowanie mniej o jego żonie. Szkoda, bo gdyby nie kontuzja, być może to również i o niej rozpisywaliby się dziennikarze sportowi.

Pochodząca z Katowic Marta Kubacka (panieńskie nazwisko Majcher) przez 16 lat uprawiała szermierkę w klubie Pałac Katowice. Podjęła również studia na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki.

Niestety, przyszła żona Dawida Kubackiego doznała kontuzji, wskutek czego musiała się pożegnać z marzeniami o zdobywaniu medali. W czasie jej edukacji na AWF zdarzyło się jednak coś, co na zawsze zmieniło jej życie - poznała ukochanego.

Miłość Marty i Dawida Kubackich

Marta Kubacka zakończyła studia w 2018 r., rok później stanęła już na ślubnym kobiercu. Para pobrała się w kościele na Bachledówce. 2020 r. przyniósł kolejne cudowne wydarzenia - na świat przyszła pierwsza córeczka małżeństwa.

Mała Zuzanna ma już dwa latka, a wkrótce cieszyć będzie mogła się siostrzyczką. W listopadzie małżonka Dawida Kubackiego oświadczyła bowiem, że spodziewa się kolejnego dziecka i znów będzie to dziewczynka.

Marta Kubacka wraz z mężem mieszkają w Szaflarach nieopodal Zakopanego. Mają psa Berniego, który często pojawia się na zdjęciach w mediach społecznościowych kobiety.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: interia.pl