Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Marina Łuczenko-Szczęsna już dłużej tego nie kryła. Wspaniała informacja obiegła sieć
Filip Wilkiewicz
Filip Wilkiewicz 23.05.2024 12:06

Marina Łuczenko-Szczęsna już dłużej tego nie kryła. Wspaniała informacja obiegła sieć

Wojciech i Marina Szczęśni
Fot. Screen Instagram/marina_official

Do mediów dotarła wspaniała nowina ze strony żony Wojciecha Szczęsnego - Mariny. Wokalistka poinformowała fanów, że wraz z mężem poznali płeć swojego oczekiwanego dziecka. Szczęśliwi rodzice nie ukrywali swojej radości, a fani z całej Polski składali im gratulacje w mediach społecznościowych.

Wpis Mariny Łuczenko-Szczęsnej

W marcu tego roku Wojciech i Marina Szczęśni poinformowali opinię publiczną, że spodziewają się przyjścia na świat ich drugiego dziecka. Już dwa miesiące później okazało się, że do familii Szczęsnych dołączy dziewczynka, o czym poinformowała uradowana Marina Łuczenko-Szczęsna. Wokalistka umieściła w swoich mediach społecznościowych film, na którym pochwaliła się radosną nowiną.

It’s a GIRL! Nie jestem w stanie opisać naszej radości na wieść, że czekamy na małą córeczkę - napisała Marina Łuczenko-Szczęsna

Jacek Krzynówek nagle zniknął. Wiadomo, czym się teraz zajmuje legenda Bayeru Leverkusen

Wojciech Szczęsny zostanie ojcem po raz drugi

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko zostali parą w 2013 roku, gdy bramkarz reprezentacji Polski występował w barwach Arsenalu. Piłkarz i wokalistka zaręczyli się po dwóch latach, a w 2016 roku wzięli ślub. W środę minęła ósma rocznica od uroczystości, co z sentymentem wspomniała Marina Łuczenko-Szczęsna na swoim Instagramie.

 W 2018 roku Wojciech Szczęsny po raz pierwszy został ojcem. Na świat przyszedł wówczas jego syn - Liam. Chłopiec od jakiegoś czasu zaczął towarzyszyć swojemu tacie na meczach Juventusu i reprezentacji Polski, a kibice mają w głowach obrazki z mundialu w 2022 w Katarze, gdzie bramkarz pociesza swojego synka po przegranym meczu z Francją.

ZOBACZ TAKŻE: Jacek Krzynówek nagle zniknął. Wiadomo, czym się teraz zajmuje legenda Bayeru Leverkusen

Ważny czas przed Wojciechem Szczęsnym

34-letni bramkarz ma powody do radości w życiu prywatnym, ze względu na powiększenie się jego rodziny. Kibice reprezentacji Polski liczą na to, że zarówno on, jak i pozostali zawodnicy z kadry narodowej będą mogli cieszyć się także na mistrzostwach Europy, które rozpoczną się za kilka tygodni. Podopieczni Michała Probierza liczą na awans do fazy pucharowej turnieju, jednak aby to osiągnąć, będą musieli dobrze rozegrać zmagania w grupie D.

Przeciwnikami Polaków w fazie grupowej będą Holandia, Austria i Francja, a eksperci stawiają Polskę na najniżej notowanym miejscu w tym zestawieniu. Biało-czerwoni staną przed trudnym zadaniem, jednak należy pamiętać, że każdy turniej rządzi się swoimi zasadami i nie można wykluczać żadnego scenariusza. Dla Szczęsnego EURO 2024 będzie wyjątkowe, turniej w Niemczech będzie jego ostatnią wielką imprezą w narodowych barwach. 34-latek chciałby godnie pożegnać się z reprezentacją Polski i zrobi wszystko, co w jego mocy, aby pomóc drużynie osiągnąć jak najlepszy wynik.