Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Koszmar w Stuttgarcie, Węgier padł na murawę. Cały stadion zamarł w okamgnieniu
Michał Pokorski
Michał Pokorski 23.06.2024 22:44

Koszmar w Stuttgarcie, Węgier padł na murawę. Cały stadion zamarł w okamgnieniu

Węgry - Szkocja
fot. screen/ TVP Sport

Makabryczne obrazki w meczu Węgrów ze Szkotami. Po godzinie gry podczas rzutu wolnego znokautowany został jeden z węgierskich piłkarzy. Na stadionie zapadła cisza, a służby medyczne błyskawicznie ruszyły na pomoc poszkodowanemu.

Dramat w Stuttgarcie. Węgier padł na murawę

Po godzinie gry Węgrzy mieli rzut wolny pod bramką Szkotów. Spore zamieszanie po dośrodkowaniu miało opłakane skutki. Napastnik z Budapesztu - Barnabas Varga zderzył się z bramkarzem i prawdopodobnie stracił przytomność. Zdarzenie wyglądało na poważny uraz kręgosłupa. Cały stadion ucichł, a na murawie piłkarze krzyczeli i wołali pomoc medyczną. Na płycie boiska udzielono rannemu szybkiej pomocy. 

Dramatyczne obrazki trwały około dziesięciu minut i zakończyły się zniesieniem Węgra z boiska. Sędzia postanowił wznowić spotkanie od razu po zmianie, na co bardzo żywiołowo zareagowali rezerwowi. Na oficjalne informacje o stanie zdrowia poszkodowanego piłkarza trzeba będzie jeszcze poczekać.

Probierz wparował do szatni po klęsce z Austrią i się zaczęło. Nagranie widziała cała Polska

Grupa A kończy zmagania

Wieczorne spotkania kończą zmagania w grupie A. W starciu Niemiec ze Szwajcarią zwycięzca będzie pewny awansu, natomiast Szkoci z Węgrami walczą o trzecie miejsce, które może dać awans do 1/8 Euro 2024.