Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Jackowski miał wizję. Tak będzie wyglądał koniec kariery Lewandowskiego
Irmina Jach
Irmina Jach 18.02.2024 21:36

Jackowski miał wizję. Tak będzie wyglądał koniec kariery Lewandowskiego

Robert Lewandowski Krzysztof Jackowski
ANDER GILLENEA/AFP/East News PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS/AGENCJA SE/East News

Robert Lewandowski cieszy się ogromną sławą i uwielbieniem ze strony kibiców. Jako że napastnik wkrótce będzie obchodził 36. urodziny, powoli pojawiają się pierwsze spekulacje na temat tego, jak potoczy się jego życie po zakończeniu kariery piłkarskiej. Krzysztof Jackowski przewidział dla Lewandowskiego bardzo ciekawą przyszłość.

Oszałamiająca kariera Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski jest uważany za jednego z najlepszych piłkarzy swojego pokolenia na świecie i jednego z najlepszych środkowych napastników w historii piłki nożnej. 35-latek utrzymuje, że na ten moment nie zamierza schodzić z boiska, a jego kondycja fizyczna jest znakomita. Ujawnił również, że nie interesuje go kariera trenerska.

Bycie trenerem mnie nie interesuje, ale nie można mówić nigdy. Mam jeszcze przed sobą kilka lat grania i na tym się skupiam. Nie myślę jeszcze o tym, czy zostanę przy futbolu po zakończeniu kariery — mówił jakiś czas temu.

Puchar Świata w Sapporo. Chaos w czasie konkursu

Krzysztof Jackowski wywróżył Robertowi Lewandowskiemu przyszłość

Krzysztof Jackowski, najbardziej rozpoznawalny jasnowidz w Polsce, miał wizję na temat życia Roberta Lewandowskiego po zakończeniu kariery piłkarskiej. Jeśli przepowiednia się spełni, napastnik po zejściu z boiska zdecydowanie nie będzie mógł narzekać na nudę.

Robert Lewandowski jest w bardzo dobrym momencie na odpuszczenie sobie. Na zostawienie swojej twarzy, swoich dokonań w szczytowym momencie dla sportowca. To jest bardzo przyszłościowe. Robert Lewandowski może liczyć w przyszłości, dzięki temu, na bardzo wiele. Chociażby od trenerstwa po nawet prezesowanie w Polskim Związku Piłki Nożnej — mówił wizjoner w rozmowie z Super Expressem.

ZOBACZ TAKŻE: Robert Lewandowski jednym z najlepszych strzelców w tym roku

Robert Lewandowski zostanie prezesem PZPN

Krzysztof Jackowski przewiduje, że Robert Lewandowski obejmie stanowisko prezesa PZPN niedługo po ostatnim występie na murawie. Według jasnowidza sportowiec odniesie ogromny sukces.

Ma zdrowsze spojrzenie i świeższe spojrzenie na polską kadrę — ocenił Jackowski.

Warto przypomnieć, że podobną przyszłość wróżył Robertowi Lewandowskiemu również Cezary Kulesza. Były agent napastnika w jednym z wywiadów stwierdził, że Lewandowski mógłby pójść w ślady Zbigniewa Bońka i zostać "Mesjaszem polskiej piłki".