Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Była partnerka Rzeźniczaka przerwała milczenie. "Śledztwo w sprawie stalkingu"
Filip Wilkiewicz
Filip Wilkiewicz 18.04.2024 17:17

Była partnerka Rzeźniczaka przerwała milczenie. "Śledztwo w sprawie stalkingu"

Jakub Rzeźniczak i Ewelina Taraszkiewicz
Fot. East News/ Andrzej Iwanczuk, Screen Instagram/ewelatarasz

Ewelina Taraszkiewicz zabrała głos w mediach społecznościowych. Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka poinformowała, że podjęła kroki prawne w sprawie znieważenia i pomówień przez jeden z portali informacyjnych.

Powiązanie z Jakubem Rzeźniczakiem

Jakub Rzeźniczak stał się bohaterem głośnego skandalu, po rozmowie w Dzień Dobry TVN. Piłkarz udzielił zaskakującej informacji, iż nie utrzymuje kontaktu z córką Eweliny Taraszkiewicz — Inez. Jakiś czas temu w trakcie rozmowy z Żurnalistą, Rzeźniczak nazwał swoją byłą partnerkę “dziewczyną na telefon” i  stwierdził, że kobieta celowo “złapała go na dziecko”. Ewelina Taraszkiewicz poinformowała, że sprawa trafi do prokuratury.

Taraszkiewicz ustosunkowała się do słów piłkarza w trakcie podcastu “Ładne Bebe”. 35-latka stwierdziła, że wersja wydarzeń przedstawiona przez Rzeźniczaka mija się z prawdą. 

Ja wiem, że to jest coś innego, niż to, co on przedstawia. Oczywiście później ta relacja się rozpadła, natomiast mogę powiedzieć, że w tak przyjacielski sposób on dopytywał się czy ciąża przebiega prawidłowo, chciał zdjęcia, więc naprawdę było takie zainteresowanie z jego strony, aby wszystko było okej jak już minął ten pierwszy szok zarówno u mnie jak i u niego - stwierdziła Taraszkiewicz

Tak Jakub Rzeźniczak zachowywał się, gdy jego partnerka zaszła w ciążę. Można się zdziwić

Pozew za stalking

W środę wieczorem, Taraszkiewicz poinformowała za pośrednictwem platformy “Threads”, że podjęła kroki prawne w sprawie stalkingu. Kobieta stwierdziła, że została znieważona i stała się obiektem pomówień ze strony jednego z dziennikarskich profili na Instagramie. Taraszkiewicz nie podała danych osobowych oskarżonej spółki.

Z dobrych wiadomości: Prokuratura wszczęła kolejne śledztwo w sprawie stalkingu mojej osoby oraz wydała postanowienie o objęciu postępowaniem znieważanie i pomawianie mojej osoby tym razem przez jeden pseudo-dziennikarski profil na IG - napisała Taraszkiewicz

ZOBACZ TAKŻE: Tak Jakub Rzeźniczak zachowywał się, gdy jego partnerka zaszła w ciążę. Można się zdziwić

Kim jest Ewelina Taraszkiewicz?

Ewelina Taraszkiewicz ma 35 lat i z zawodu jest adwokatem. Ukończyła studia na Uniwersytecie w Toruniu, ale też kontynuowała naukę w Wielkiej Brytanii. Jej CV jest bogate we współpracę z międzynarodowymi korporacjami. 

Taraszkiewicz jest również osobą odpowiedzialną za prowadzenie strony mamopomogeci.org, gdzie działa na rzecz samotnych matek i kobiet, które nie mają środków na skorzystanie z pomocy profesjonalnego pełnomocnika. 35-latka udziela im w ten sposób darmowej pomocy prawnej.