Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Anna Lewandowska miała swoje święto. Dostała od córki wyjątkowy prezent
Bartosz Nawrocki
Bartosz Nawrocki 27.05.2024 19:57

Anna Lewandowska miała swoje święto. Dostała od córki wyjątkowy prezent

Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowska

Anna Lewandowska ma, wraz z Robertem, dwie córki, starszą Klarę i młodszą Laurę. W zeszłą niedzielę trenerka fitness miała okazję do świętowania, wszak był to Dzień Matki. Z tej okazji otrzymała prezent, który bardzo wzruszył żonę piłkarza FC Barcelony.

Dwie urocze córki państwa Lewandowskich

Robert Lewandowski poślubił Annę w 2013 roku. Cztery lata później małżeństwo doczekało się potomstwa. 4 maja 2017 roku na świat przyszła Klara. Trzy lata później powitano drugą córkę, Laurę. Na Instagramie czy to piłkarza, czy trenerki fitness często możemy widzieć ich fotografie z dziećmi. 

Była w 4. miesiącu ciąży, gdy nagle zmarła. Śmierć Małgorzaty Dydek poruszyła kibiców z całego świata Bolesna lekcja Magdy Linette. Koniec marzeń o French Open

Dzień Matki. Anna Lewandowska otrzymała cudowny prezent od Klary

W zeszłą niedzielę obchodzono Dzień Matki. Rzecz jasna, to także była okazja do świętowania dla Anny Lewandowskiej. Żona piłkarza FC Barcelony dostała od swojej starszej córki, Klary, wyjątkowy i niepodrabialny prezent. To życzenia własnoręcznie wypisane na kartce. Trenerka fitness pochwaliła się nimi na swoim Instagramie.

Kochana mamusiu, w dniu twojego święta życzę ci uśmiechu, miłości. Kochająca Klara - napisała dziewczynka

1000015445.jpg
Fot. Instagram/@annalewandowska

ZOBACZ: Mariusz Pudzianowski nie zapomniał o swojej mamie. Przepiękne słowa

Robert Lewandowski z golem na Dzień Matki

Robert Lewandowski wczorajszym meczem zakończył sezon La Ligi 2023/2024. Jego FC Barcelona pokonała Sevillę 2:1, a Polak trafił do siatki już w 15. minucie. Tym zwycięstwem “Blaugrana” pożegnała się także ze swoim trenerem, Xavim Hernandezem.