Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Anna Lewandowska przekazała światu znakomitą nowinę. Pokazała zdjęcie z noworodkiem
Karol Osiński
Karol Osiński 27.05.2024 11:48

Anna Lewandowska przekazała światu znakomitą nowinę. Pokazała zdjęcie z noworodkiem

Robert i Anna Lewandowscy
Fot. KAPIF

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z nowo narodzonym dzieckiem. Żona najpopularniejszego polskiego piłkarza przekazała fantastyczne wieści prosto zza kulis swojej rodziny. To dla nich wyjątkowy czas.

Anna Lewandowska zorganizowała kolejny obóz treningowy

Od kilku lat obozy Anny Lewandowskiej pod nazwą “Camp by Ann” cieszą się ogromną popularnością. Odbywają się one w Dojo Stara Wieś, a w tym roku turnus miał miejsce w dniach od 20 do 26 maja. Na miejscu zjawiła się m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan, która nie ukrywa wielkiego zamiłowania do sportowego wycisku, jaki serwuje jej żona Roberta Lewandowskiego.

To jedynie dodatek do wielkiej kariery najpopularniejszej WAG w Polsce. Kiedy jej mąż rozwijał karierę piłkarską, ona skupiła się na układaniu planów żywieniowych oraz gromadzeniu obserwujących w mediach społecznościowych, dzięki czemu znacząco rozwinęła swoją firmę oraz zyskała liczne grono fanów. Mimo dużego zapracowania, znajduje również czas dla rodziny.

Cały świat mówi o tym, co zrobił Lewandowski. Majstersztyk w wykonaniu Polaka

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z noworodkiem

Na co dzień Anna Lewandowska przebywa w Barcelonie, gdzie rozwija swój biznes, ale też dba o ciepło rodzinne. Z uwagi na organizację wspomnianego obozu 35-letnia sportsmenka odwiedziła Polskę, a przy okazji nie omieszkała zajrzeć do swojej rodziny. Odwiedziła m.in. swojego brata Piotra, który jakiś czas temu powitał na świecie synka Artura.

To była znakomita okazja dla “Lewej”, by pochwalić się nowościami zza kulis jej życia rodzinnego. WAG opublikowała na Instagramie fotografię z noworodkiem, informując, że została jego ciocią.

Znowu zostałam ciocią najcudowniejszego maluszka o imieniu Artur - napisała Anna Lewandowska.

ZOBACZ TEŻ: Internauci nie zostawili suchej nitki na Polsacie. Ich frustracja sięgnęła zenitu

Internauci zachwyceni zdjęciem Anny Lewandowskiej

Nie jest tajemnicą, że każde zdjęcie Anny Lewandowskiej cieszy się dużą popularnością w internecie, ale wspomniana fotka z maluszkiem zyskała wyjątkowy rozgłos. W komentarzach można znaleźć wiele ciepłych zdań, które fani kierowali do sportsmenki, gratulując jej roli cioci oraz rodzicom maluszka.

Ojej jakie maleństwo, życzę zdrowia mamie i maleństwu, a tacie gratuluję. Oczywiście cioci Ani również składam gratulacje;

Słodziaczek;

Urocze zdjęcie - czytamy.