Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Zaskakujący transfer reprezentanta Polski. Zagra w polskiej trzeciej lidze
Rafał Szpręgiel
Rafał Szpręgiel 30.08.2023 16:54

Zaskakujący transfer reprezentanta Polski. Zagra w polskiej trzeciej lidze

Reprezentacja Polski
Beata Zawadzka/East News

Jeden z piłkarzy reprezentacji Polski, grający jeszcze do niedawna w Niemczech wybrał nową drużynę, którą będzie reprezentował w najbliższych latach. 31-latek łączony był z polskimi zespołami oraz tymi zagranicznymi. Ostatecznie 21-krotny reprezentant Polski zdecydował się na ekipę z… 3. ligi polskiej! Tym ruchem zaskoczył wszystkich kibiców.

Doświadczony reprezentant Polski zderzył się z grą w Niemczech

Reprezentant Polski jeszcze w ubiegłym roku trafił do niemieckiego VFL Bochum. Niestety zderzenie się z topową, europejską ligą było dla niego bolesnym doświadczeniem. 21-krotny reprezentant Polski rozegrał w Bundeslidze zaledwie cztery spotkania, a od sierpnia pozostał bez klubu po rozwiązaniu kontraktu za porozumieniem stron. Dodatkowo przez znaczną część ubiegłego sezonu 31-latek nie był dyspozycyjny z uwagi na kontuzje.

W mediach zaczęły spływać informacje o zainteresowaniu pomocnikiem ze strony wielu klubów. Łączyło się go, chociażby z takimi zespołami z Ekstraklasy jak Cracovia czy Górnik Zabrze. Mówiło się nawet o transferze do Kazachstanu, będącym krajem, w którym polski pomocnik występował przed przenosinami do VFL Bochum.

Oburzające sceny w meczu Aryny Sabalenki. Rywalka nie podała jej ręki [WIDEO]

Jacek Góralski ma nowy klub. Swoim wyborem zaskoczył wszystkich

Wspomnianym piłkarzem jest Jacek Góralski. Ostateczny wybór reprezentanta Polski był naprawdę niespodziewany. We wtorek “Góral” został zaprezentowany jako nowy zawodnik… Wieczystej Kraków, zespołu grającego w 3. lidze

Kontrakt podpisany przez Góralskiego będzie obowiązywał przez 3 lata. Pomocnik będzie występował z numerem 3 na koszulce. Wybór piłkarza był podyktowany faktem, jak bardzo lukratywną ofertę otrzymał od włodarzy krakowskiego klubu.

Wszystko ze względu na pieniądze. "W Wieczystej dobrze się zarabia". Forma Wieczystej Kraków

Portal Weszło przekazał informację, co do transferu Jacka Góralskiego, która wyjaśnia, dlaczego właśnie taki wybór podjął były piłkarz VFL Bochum. - Ma zarabiać znacznie więcej niż najlepiej zarabiający zawodnicy w klubie, a chyba nikogo nie musimy przekonywać o tym, że w Wieczystej zarabia się bardzo dobrze - czytamy na łamach wspomnianego portalu.

Krakowska drużyna walczy o awans do drugiej ligi. Po pięciu kolejkach, na swoim koncie zespół z Krakowa ma trzy zwycięstwa i dwie porażki, zajmując piątą pozycję w tabeli.

Źródło: Goniec Sport, Weszło