Sport.Goniec.pl

KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP/East News

Zaskakujące wieści w sprawie Czesława Michniewicza. Obierze niespodziewany kierunek?

1 Lutego 2023

Autor tekstu:

Dawid Szczurek

Sensacyjne wieści docierają do nas w związku z potencjalną przyszłością Czesława Michniewicza. Były selekcjoner polskiej reprezentacji znalazł się w kręgu zainteresowań znanego, szkockiego klubu. Z wielkim zaciekawieniem, do pogłosek tych odnosi się sztab selekcjonera.

Nowy klub Czesława Michniewicza? Były trener Polaków na celowniku szkockiego Aberdeen

Czesław Michniewicz nie tak wymarzył sobie zakończenie przygody z reprezentacją Polski. Choć Polacy pod jego wodzą pierwszy raz od 36 lat awansowali z grupy Mistrzostw Świata, po zakończeniu turnieju, na jaw wyszły afery, które w głównej mierze przyczyniły się do braku chęci przedłużenia kontraktu z trenerem.

Od tego czasu Czesław Michniewicz pozostawał bezrobotny. W ostatnich dniach pojawiają się jednak w mediach doniesienia, o zainteresowaniu osobą polskiego selekcjonera ze strony szkockiego Aberdeen.

Władze klubu z Wysp Brytyjskich są świeżo po zwolnieniu dotychczasowego trenera Jima Goodwina. Rozpoczynają więc poszukiwania jego następcy, a jednym z kandydatów, jak informuje "The Press and Journal" ma być właśnie były szkoleniowiec polskiej reprezentacji. Spekulacje te potwierdził także dziennikarz "TVP Sport" Piotr Kamieniecki.

– Jeśli Aberdeen byłoby zainteresowane, to przylecimy na rozmowy. To dobry klub, z fantastyczną historią. W przeszłości prowadzili go wspaniali trenerzy, tacy jak Sir Alex Ferguson. Czesław Michniewicz chciałby się spotkać i porozmawiać. Znaleźlibyśmy na to czas i miejsce. Zobaczymy, co stanie się w Szkocji. Uważamy, że to dobre miejsce, żeby odnieść sukces i się wypromować – oznajmił w rozmowie z dziennikiem asystent 52-letniego szkoleniowca Kamil Potrykus.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: sport.fakt.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Piłka nożna

Skandal tuż przed meczem Czechy-Polska. Burza w mediach
Czytaj więcej >

Piłka nożna

Ogromna wpadka w TVP przed meczem. Po zaśpiewaniu hymnu została wygwizdana
Czytaj więcej >

Piłka nożna

Szymon Marciniak opowiedział o żonie i dzieciach, padły wyjątkowe słowa. "Magda nie ma łatwo"
Czytaj więcej >

Piłka nożna

Szaleństwo na punkcie Roberta Lewandowskiego. Czeskie informują o kuriozalnych sytuacjach
Czytaj więcej >

Piłka nożna

Fernando Santos od 40 lat jest z tą samą kobietą. Selekcjoner wyjawił sekret udanego małżeństwa
Czytaj więcej >

Piłka nożna

Robert Lewandowski po raz pierwszy zabrał głos ws. afery premiowej. Zaskakujące słowa
Czytaj więcej >
Dawid Szczurek

Redaktor portalu goniec.pl. Od zawsze czułem się umysłem humanistycznym, ukierunkowanym w stronę dziennikarstwa. Moją pasją od dziecka jest sport, a w szczególności piłka nożna. Z zainteresowaniem śledzę to, co dzieje się w Polsce i na świecie, dzieląc się informacjami z innymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]