Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Wojciech Kowalczyk nie wytrzymał. Wypalił co sądzi o tańcach Lewandowskiej
Michał Pokorski
Michał Pokorski 10.06.2024 17:12

Wojciech Kowalczyk nie wytrzymał. Wypalił co sądzi o tańcach Lewandowskiej

Wojciech Kowalczyk i Anna Lewandowska
fot. screen YouTube "WeszłoTV"/screen Instagram/ Anna Lewandowska

Na kanale Weszło jeden z ekspertów piłkarskich Wojciech Kowalczyk dosadnie skomentował medialne zamieszanie wokół pasji Anny Lewandowskiej. 39-krotny reprezentant Polski nie wytrzymał i powiedział co sądzi o tańcach żony Roberta Lewandowskiego

Nowa pasja Anny Lewandowskiej

Po przenosinach Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony jego żona znalazła nową pasję - taniec latynoski. Bachata, bo taką nazwę nosi ten rodzaj muzyki, to sensualny i romantyczny taniec towarzyski, który powstał na Dominikanie.

Anna Lewandowska chętnie dzieli się na portalach społecznościowych fragmentami swoich umiejętności, a także tańczoną choreografią. Temat szybko podłapała cała Polska i portale plotkarskie. Sprawę w wywiadzie skomentował nawet sam Robert Lewandowski. Teraz głos zabrał Wojciech Kowalczyk, czyli piłkarski ekspert, który nie gryzie się w język… 
 

Michał Probierz stawia wszystko na jedną kartę. Zaskakujące wieści przed meczem z Turcją Polska zagra z Turcją przed Euro 2024. Gdzie i o której obejrzeć mecz?

Wojciech Kowalczyk odniósł się do tańców Anny Lewandowskiej

W programie “Stan Euro” na kanale Weszło Wojciech Kowalczyk dosadnie skomentował tańce Anny Lewandowskiej. Ekspert piłkarski nie wytrzymał i w emocjach powiedział: 

 Czepiają się Anny Lewandowskiej, kiedy Robert wyjeżdża na zgrupowania. Ja też wyjeżdżałem co trzy dni i miałem źle patrzeć prosto w oczy mojej kobiecie, z którą jestem od zawsze? Wtedy było łatwiej się ukryć. Miałem lecieć do Sewilli i wypytywać sąsiadów co widzieli? To są kwestie biznesowe, żona Lewandowskiego też powiedziała kiedyś, że chce iść w swoim kierunku i sobie idzie. Ona się spełnia. Z kim ma tańczyć? - komentował sprawę Kowalczyk.

ZOBACZ TEŻ: Lewandowski skomentował tańce żony

Oberwało się wielu Polakom

Wojciech Kowalczyk stanowczo potępił zatem spekulacje kibiców i mediów odnośnie tańca Anny Lewandowskiej. 52-latek znany jest również z ostrych i niezwykle dobitnych wypowiedzi. Również i tym razem dodał na sam koniec kilka słów w swoim stylu:

Powiedzmy sobie szczerze, to jest zawodniczka top jeśli chodzi o wysportowanie i figurę. Co to byłaby za satysfakcja, żebym ja poleciał do Barcelony i z nią uczestniczył w takim tańcu? To byłoby ciekawe, ale nikt by nie pisał, że ona ma z „Kowalem” coś wspólnego, bo jedyne jak mogłaby się przytulić, to plecami do mojego brzucha, ale byłoby ze trzy metry różnicy. Nikt by o tym nie pisał, ale tu mówimy o czymś, co się sprzedaje, co się pokazuje. Nie wzięła łysego, zarośniętego Hiszpana, tylko do filmików i do promocji swojego programu bierzesz młodego. Tam jest dystans do tego - powiedział na kanale Weszło.

Na sam koniec monologu Kowalczyka, oberwało się także mediom i kibicom, którzy poświęcają pasji Anny Lewandowskiej zdecydowanie za dużo uwagi:

Mieszanie się w życie publiczne tylko dlatego, że Lewandowski kończy karierę. Zajmowanie się takimi głupotami jest bez sensu. Po co się wtrącać. Wolałbym mówić o Lewandowskim, co robi źle, a co robi dobrze na boisku. Nie interesuje mnie to, co robi jego żona. Nie powinno to nas interesować. Za chwilę jak córki Lewandowskiego podrosną, cała Polska będzie się zajmować tym, co robią córki Lewandowskiego. - spekulował ekspert kanału Weszło.

Robert Lewandowski przygotowuje się do Euro 2024

Robert Lewandowski zakończy zgrupowanie z reprezentacją Polski rywalizacją z Turcją. Biało-Czerwoni rozegrają spotkanie w poniedziałek 10 czerwca, a już następnego dnia wylecą do Niemiec. Tam czeka ich aklimatyzacja i finałowy etap przygotowań do Euro 2024.

Podopieczni Michała Probierza rozpoczną mistrzostwa Europy 16 czerwca, starciem z Holandią. Kolejnym rywalami Polski będzie kolejno Austria (21.06) oraz Francja (25.06). Turniej w Niemczech rozpocznie się 14 czerwca i potrwa do 14 lipca 2024 roku.