Sport.Goniec.pl > Liga Narodów

Liga Narodów

reprezentacja Polski
19.05.2024 18:47 Polki rozjeżdżają kolejne rywalki w Lidze Narodów. Historyczny wyczyn reprezentacji

Reprezentacja Polski zakończyła zmagania w Lidze Narodów w Antalyi. We wszystkich swoich meczach podopieczne Stefano Lavariniego wygrywały z rywalkami 3:0. Dzięki tym wynikom nasze kadrowiczki dokonały historycznego wyczynu.

14.05.2024 21:01 Przegrywały, wróciły i zdominowały. Wielkie zwycięstwo Polek w Lidze Narodów

Reprezentantki Polski w siatkówkę rozpoczęły zmagania w Lidze Narodów w Antalyi. Dziś mierzyły się z Włoszkami, a na podopieczne Stefano Lavariniego czekają jeszcze starcia z Francuzkami, Holenderkami i Japonkami. W niedawno zakończonym meczu Polki zaliczyły spektakularny powrót w pierwszym secie, a następnie w pełni zdominowały rywalki.

08.02.2024 19:15 Pechowe losowanie Ligi Narodów. Polska zagra z dwiema potęgami

W czwartek 8 lutego o godz. 18 rozpoczęło się losowanie tegorocznej edycji Ligi Narodów. Polska nie mogła liczyć na łatwych rywali, bowiem biało-czerwoni znaleźli się w dopiero trzecim koszyku.

15.06.2023 09:46 Sześć goli w meczu Ligi Narodów. Niesamowite emocje, wynik ustalono dopiero w dogrywce

Co za mecz w Lidze Narodów! Do bramki wpadło aż sześć goli, z czego jeden w 96. minucie meczu, a wynik musiał zostać ustanowiony w dogrywce. Niesamowite emocje w walce Chorwatów przeciw Holendrom. Znamy finalistę rozgrywek.