Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Skandaliczne słowa Krychowiaka. "Co za bezczelność"
Irmina Jach
Irmina Jach 11.12.2022 18:33

Skandaliczne słowa Krychowiaka. "Co za bezczelność"

Grzegorz Krychowiak
Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Grzegorz Krychowiak, który udzielił wywiadu portalowi meczyki.pl, znalazł się w ogniu surowej krytyki. - Szkoda, że tej premii nie ma, bo kilka milionów poszłoby na szczytny cel. A tak nie pójdzie nic - oświadczył pomocnik. W sieci zawrzało.

Temat premii, które Mateusz Morawiecki miał obiecać biało-czerwonym za wyjście z grupy w Katarze, nie cichnie - tym razem za sprawą Grzegorza Krychowiaka, który w głośnym wywiadzie zaprzeczył zapewnieniom Roberta Lewandowskiego. Przypomnijmy, że napastnik zapewniał, że nie było mowy o podziale konkretnych kwot.

Grzegorz Krychowiak w ogniu krytyki

Grzegorz Krychowiak długo nie zapomni o kontrowersyjnej wypowiedzi. Jego słowa wyraźnie nie przypadły do gustu zarówno fanom, jak i dziennikarzom, o czym możemy przekonać się, śledząc media społecznościowe.

- Takie wypowiedzi świadczą o niezłym oderwaniu. Czyli tak: premier dałby im 30 mln zł z naszych pieniędzy i szkoda, że jednak ich nie przekazał, bo piłkarze przekazaliby część na cel charytatywny. Premier sam może przekazać publiczne pieniądze na szczytny cel - pisze na Twitterze dziennikarz portalu Wirtualna Polska Rafał Mrowicki.

Pod wpisem natychmiast pojawiło się wiele komentarzy, których twórcy potępili zachowanie Grzegorza Krychowiaka. "To nie oderwanie, to sk***stwo", "Nie wierzę własnym oczom", "Facet dusi się w tych futerkach", "Ten przygłup powinien rozegrać jeszcze jeden mecz w reprezentacji - pożegnalny", Podatnicy sami mogą swoje pieniądze przekazać na szczytny cel. Morawiecki nie musi tego robić, a nawet nie powinien" - czytamy.

W kontrowersyjnym wywiadzie piłkarz przewidywał: "Panowie, będzie z tego syf, dostaniemy po du***". - I trudno powiedzieć, żeby tak się właśnie nie stało - podsumował Krzysztof Kaczmarczyk, dziennikarz portalu Wirtualna Polska Sportowe Fakty.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło Wirtualna Polska Sportowe Fakty