Sport.Goniec.pl > Skoki Narciarskie > Nowe informacje o zdrowiu żony Dawida Kubackiego. Przełom?
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 29.03.2023 18:51

Nowe informacje o zdrowiu żony Dawida Kubackiego. Przełom?

Dawid Kubacki i Marta Kubacka
Instagram: @Instagram: @_marta_ku_

Marta Kubacka, żona Dawida Kubackiego, od ponad tygodnia przebywa w szpitalu, o czym dowiedzieliśmy się tuż po tym, jak skoczek przedwcześnie zakończył swój sezon. W ostatniej rozmowie z portalem "sportowy 24.pl" Rafał Kot przekazał nowe informacje na temat stanu zdrowia żony reprezentanta Polski.

Najnowsze wieści na temat stanu zdrowia Marty Kubackiej

Od ponad tygodnia cała Polska żyje tym, co spotkało Dawida Kubackiego. Nagła wiadomość o hospitalizacji jego żony wzruszyła wszystkich i absolutnie nikt nie miał za złe jednemu z najlepszych polskich skoczków, że przedwcześnie zakończył zawody, choć miał szanse na zwycięstwo.

Gdy wyszło na jaw, że żona sportowca, Marta Kubacka trafiła do szpitala, z każdej strony w kierunku skoczka i jego ukochanej zaczęły płynąć słowa otuchy i wsparcia. Obecnie żona Dawida Kubackiego przebywa w Śląskim Centrum Chorób Serca, a ostatnio sportowiec przekazał, że "Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp". Podziękował również za wszystkie wyrazy wsparcia.

Już wkrótce listonosze zapukają do drzwi milionów Polaków, niosą złe wieści. Wręczą ważne pismo

Cała Polska trzyma kciuki za Dawida Kubackiego i jego ukochaną

W najnowszym wywiadzie dla portalu "sportowy24.pl" Rafał Kot - członek zarządu Polskiego Związku Narciarskiego, a niegdyś fizjoterapeuta polskich skoczków, zabrał głos w sprawie stanu zdrowia żony Dawida Kubackiego. Działacz wypowiedział się na temat postępów Marty Kubackiej.

- Na szczęście ze zdrowiem Marty jest już lepiej i to jest najważniejsza informacja. Parametry diametralnie się poprawiają, patrzymy w przyszłość z dużym optymizmem - powiedział Rafał Kot, dodając przy okazji, że wszyscy wspierają ją i mają nadzieję, że cała ta sytuacja wkrótce dobrze się zakończy.

Marta Kubacka od ponad tygodnia przebywa w szpitalu

- Wszyscy trzymamy kciuki, wspieramy Dawida i jego żonę Martę, jesteśmy z nimi razem. Oby odnieśli swój prywatny sukces i oby wszystko skończyło się dobrze - zakończył Rafał Kot w rozmowie z portalem "sportowy24.pl".

Przypominamy, że Marta Kubacka do szpitala trafiła w niedzielę 19 marca rano. Ukochana Dawida Kubackiego cierpiała na poważne zaburzenia pracy serca. Skoczek natychmiast zrezygnował z dalszego udziału w konkursie w Vikersund i jeszcze tego samego dnia wieczorem znalazł się w kraju. Od tamtej pory trwa walka o życie i zdrowie, a cała Polska kibicuje Kubackim.

Źródło: sportowy24.pl