Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Nie żyje piłkarz, zginął w wypadku z całą rodziną. "Ciężko coś napisać"
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 22.11.2023 17:33

Nie żyje piłkarz, zginął w wypadku z całą rodziną. "Ciężko coś napisać"

świeczka
Unsplash.com/Sixteen Miles Out

Tragiczne wiadomości na temat piłkarza MLKS Sudety Międzylesie. 37-letni zawodnik jest jedną z ofiar śmiertelny wypadku w Łagiewnikach. Na drodze krajowej numer 8 zginęła również jego żona oraz 7-letni synek. Klub pożegnał piłkarza w łamiącym serce wpisie.

Wypadek w Łagiewnikach, nie żyją trzy osoby w tym dziecko

Śmiertelny wypadek w Łagiewnikach na Śląsku wstrząsnął Polską we wtorek 21 listopada. Na drodze krajowej numer 8 pojawiło się aż 10 zastępów straży pożarnej, a to wszystko dlatego, iż samochód osobowy zderzył się z ciężarówką.

Osobówka odbiła się od TIR-a i zderzyła się z kolejnym samochodem osobowym jadącym trasą. Służby podały, iż w wyniku wypadku zginęły trzy osoby. Jedną z ofiar jest dziecko. W środę 22 listopada potwierdziły się informację, iż w śmiertelnym wypadku w Łagiewnikach zginął piłkarz.

Niecodzienne zakończenie "Faktów" TVN. Piotr Kraśko nagle zawiesił głos, potem zapadła cisza

Ofiarami śmiertelnego wypadku jest piłkarz i jego rodzina

W samochodzie osobowym, który roztrzaskał się o ciężarówkę, siedział 37-letni mężczyzna, 30-letnia kobieta oraz ich 7-letnie dziecko. Za kierownicą forda siedział piłkarz Wołodymyr Snidanko. On i cała jego rodzina zmarli na miejscu.

ZOBACZ: To będzie dramat. Przykre, co grozi reprezentacji Polski w piłce nożnej

Ciała zmarłego tragicznie piłkarza oraz jego dziecka i żony były zakleszczone w zniszczonym samochodzie. Strażacy przez kilka godzin starali się wydobyć zwłoki z wraku. Klub piłkarza opublikował łamiący serce wpis, który potwierdza ten dramat.

Klub żegna zmarłego w wypadku piłkarza

Nie żyje piłkarz Wołodymyr Snidanko. Sportowiec z Ukrainy grał w polskim klubie. MLKS Sudety Międzylesie opublikował wpis, gdzie odnosi się do tragicznej śmierci swojego zawodnika.

ZOBACZ: Zbigniew Boniek napisał o Lewandowskim. Szybko musiał się tłumaczyć

- Ciężko coś napisać, a już na pewno się z tym pogodzić. Dziś w wyniku tragicznego wypadku samochodowego zginął nasz serdeczny przyjaciel i zawodnik Wołodymyr Snidanko wraz z nim zginęła jego żona i mały synek. W imieniu Prezesa klubu oraz zawodników składamy najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny - czytamy w emocjonalnym wpisie na Facebooku.

MLKS Sudety Międzylesie to klub grający w B-klasie. Tabela rozgrywek jako pokazuje, że jeszcze w niedzielę 19 listopada zmarły piłkarz grał w meczu przeciwko Granicy Tłumaczów. Ze względu na tragedię klub zdecydował się na przeniesienie zaplanowanej wcześniej imprezy Andrzejkowej. - Liczymy na Państwa zrozumienie - dodali zarządcy MLKS Sudety Międzylesie.