Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Mariusz Pudzianowski zaczepił Artura Szpilkę. Podarował mu zaskakujący "prezent"
Dawid Szczurek
Dawid Szczurek 03.06.2023 11:50

Mariusz Pudzianowski zaczepił Artura Szpilkę. Podarował mu zaskakujący "prezent"

Mariusz Pudziankowski Artur Szpilka
twitter.com/Tvp Sport (zrzuty ekranu)

W sobotę 3 czerwca wieczorem dojdzie do hitowego starcia Mariusza "Pudziana" Pudzianowskiego z Arturem Szpilką. Zawodnicy zmierzą się podczas gali KSW 83: Colloseum 2. Choć panowie nie czują do siebie wrogości, na ceremonii ważenia nie obyło się bez kontrowersyjnej zaczepki. "Pudzian" obdarował przeciwnika nietypowym "upominkiem". Sytuacja rozbawiła fanów.

Mariusz Pudzianowski w starciu z Arturem Szpilką. Elektryzujący pojedynek na Stadionie Narodowym

Walka Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką elektryzuje fanów sportów walki w całym kraju. Zawodnicy w sobotę 3 czerwca na PGE Narodowym zawalczą w formule MMA na gali KSW 83: Colloseum 2.

Dotychczas panowie w stosunku do siebie nie udawali wrogości, w celu rozgrzania atmosfery oraz nastrojów kibiców przed walką. Sytuacja uległa zmianie w trakcie ceremonii ważenia. "Pudzian" wręczył rywalowi specyficzny "prezent", czym rozbawił zgromadzonych licznie fanów.

Biedronka otwiera wakacyjny sezon. Od poniedziałku w sklepach zaroi się od klientów

Mariusz Pudzianowski podarował Arturowi Szpilce nietypowy "prezent"

"Pudzian" podszedł do Artura Szpilki z dziecięcą butelką z mlekiem, po czym mu ją wręczył. - Mam tu coś takiego dla ciebie. Wczoraj był Dzień Dziecka. Proszę bardzo - powiedział Mariusz Pudzianowski. 

- Dziękuję bardzo. Żeby się nie okazało, że ten dzieciak jutro wsadzi ci to do buzi - odpowiedział Szpilka, czym rozbawił kibiców na widowni.

Mariusz Pudzianowski faworytem walki z Arturem Szpilką

Zdaniem bukmacherów faworytem starcia jest Mariusz Pudzianowski. Były strongman może pochwalić się większym doświadczeniem w oktagonie od swojego rywala. "Pudzian" na koncie ma już siedemnaście zwycięskich walk w karierze.

Sobotnia walka będzie dopiero drugim występem Artura Szpilki w KSW. W swoim debiucie były pięściarz zwyciężył przez techniczny nokaut w starciu z Ukraińcem Siegiejem Radczenką. "Szpila" wystąpił również na freak fightowej gali High League. Walka z Denisem "Bad Boyem" Załęckim została jednak zakończona przed czasem, z powodu kontuzji rywala byłego pięściarza.

Źródło: twitter.com/TVP Sport