Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Lewandowska pochwaliła się stylizacją na trybunach Narodowego. Uwagę przykuwa jeden szczegół
Karol Osiński
Karol Osiński 08.06.2024 14:47

Lewandowska pochwaliła się stylizacją na trybunach Narodowego. Uwagę przykuwa jeden szczegół

Anna Lewandowska
Fot. TRICOLORS/East News; Instagram/annalewandowska

Anna Lewandowska była obecna na trybunach PGE Narodowego w trakcie meczu Polska - Ukraina. Najsłynniejsza WAG w Polsce pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ze stadionu. Fani od razu dostrzegli jeden szczegół. Jak się okazuje, jest on bardzo drogi.

Polacy pokonali Ukrainę w meczu towarzyskim

Polacy rozpoczęli przygotowania do Euro 2024 już kilka dni temu, jednak prawdziwy sprawdzian nadszedł dopiero w piątek 7 czerwca. Właśnie wtedy odbył się mecz towarzyski przeciwko Ukrainie, który Biało-Czerwoni zwyciężyli 3:1. Niestety nie obyło się bez przykrych incydentów. Już w drugiej minucie meczu Arkadiusz Milik padł na murawę sygnalizując kontuzję. Okazało się, że jego występ na mistrzostwach Europy jest wykluczony.

Na trybunach zaobserwowano partnerki polskich piłkarzy. Obok Jana Bednarka, który nie zagrał w tym spotkaniu zasiadła jego ukochana Julia Nowak. Kamery uchwyciły także Agatę Sieramską i nie zabrakło również Anny Lewandowskiej, która pochwaliła się fotką z trybun na Instagramie.

Lewandowski zabrał głos ws. tańców żony. Te słowa zabolą wielu Polaków

Anna Lewandowska w wyjątkowej stylizacji

Najpopularniejsza WAG w Polsce wie, jak zwrócić na siebie uwagę, dlatego postawiła na wyjątkową stylizację. Na PGE Narodowy przybyła w krótkich czarnych spodenkach, skórzanej kurtce w kolorze bordowym oraz czapce z daszkiem, na którym widniał napis “Vogue”.

Jednak żaden z tych elementów ubioru nie mógł równać się z butami żony Roberta Lewandowskiego. 35-latka zaprezentowała się w skórzanych kozakach marki Miu Miu. Za ten model należy zapłacić zawrotne 1950 euro, co w przeliczeniu na polską walutę daje ok. 8500 zł.

Anna Lewandowska

ZOBACZ TEŻ: Absurdalna decyzja sędziego w meczu polskich siatkarzy. Fornal i Kłos grzmią

Polacy zmierzą się z Turcją

Po meczu z Ukrainą nadchodzi czas na kolejny mecz towarzyski. Tym razem Polacy zmierzą się z Turcją. Będzie to ich ostatni sprawdzian przed Euro 2024. Kilka dni później wyjadą do Hamburga, gdzie będą przygotowywać się na spotkanie przeciwko Holandii, które odbędzie się 16 czerwca o godz. 15:00.