Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Kupił bilet na mecz Polski, na miejscu zastał to. Wpadka organizatorów Euro 2024
Karol Osiński
Karol Osiński 22.06.2024 21:25

Kupił bilet na mecz Polski, na miejscu zastał to. Wpadka organizatorów Euro 2024

Olympiastadion podczas meczu Polska - Austria
Fot. screen X@cadado_schon

Reprezentacja Polski mogła liczyć na solidne wsparcie z trybun podczas meczu z Austrią, lecz nie wszyscy kibice będą dobrze wspominali ten pojedynek. I to wcale nie z powodu wyniku, a samej organizacji. Jeden z fanów pokazał kuriozalną sytuację, do której doszło na stadionie. Nie tego oczekiwał po wydaniu pieniędzy.

Polska odpadła z Euro 2024

Reprezentacja Polski, delikatnie mówiąc, nie popisała się podczas meczu z Austrią. Po spotkaniu przeciwko Holandii, choć przegranym, zostawili dużo optymizmu i nadzieje na pozytywny wynik w drugim pojedynku fazy grupowej, lecz na tym się skończyło. Polacy przegrali 1:3, a jedynego gola dla Biało-Czerwonych zdobył Krzysztof Piątek.

Choć sytuacja była beznadziejna, to drużyna Michała Probierza zachowała matematyczne szanse na awans do 1/8 finału. Dopiero bezbramkowy remis w meczu Holandia - Francja pozbawił Polaków złudzeń na taki scenariusz. Kibice byli sfrustrowani, ale nie tylko z powodu wyniku. 

Lewandowski się nie hamował. Wygarnął to po klęsce Polaków. Te słowa obiegły cały kraj

Kupił bilet na mecz, ale nie tego oczekiwał

Bilety na mecz Polska - Austria nie należały do najtańszych, a mimo tego stadion w Berlinie został zapełniony do ostatniego miejsca. Nie każde z nich było najprzyjemniejsze do oglądania piłkarskiego widowiska. Jeden z polskich kibiców opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie miejsca, które zostało mu przydzielone na to spotkanie. Widok zasłaniał mu… słup stojący przed siedzeniem.

60€ za to miejsce… - napisał.

ZOBACZ TEŻ: Kuriozalna sytuacja podczas meczu Euro 2024. O tej bramce mówi cały świat

Polacy zagrają z Francją

Choć Polacy nie grają już o nic, to został im trzeci mecz w fazie grupowej. Zmierzą się z Francją, która ma na swoim koncie cztery punkty. W pierwszym spotkaniu zwyciężyli 1:0 z Austrią po golu samobójczym, a następnie bezbramkowo zremisowali z Holandią. Biało-Czerwoni zagrają z Trójkolorowymi we wtorek 25 czerwca o godz. 18:00.