Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Katar 2022. Piękne sceny tuż po finale. Na murawę wbiegły dzieci Leo Messiego, polały się łzy
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 18.12.2022 21:20

Katar 2022. Piękne sceny tuż po finale. Na murawę wbiegły dzieci Leo Messiego, polały się łzy

messi
Screen TVP sport

Emocje po finałowym meczu Mistrzostw Świata w dalszym ciągu nie opadły. Po kapitalnym meczu Argentyna pokonała reprezentację Francji dopiero po serii rzutów karnych. Bohaterów było dwóch: Kylian Mbappe oraz Lionel Messi. Pierwszy strzelił 3 gole, ale to Argentyńczyk finalnie triumfował. Po ostatnim gwizdku byliśmy świadkami wzruszających scen, kiedy to legendarny piłkarz z Ameryki Południowej utonął w objęciach swoich synów, którzy pojawili się na płycie murawy.

Piękne sceny tuż po ostatnim gwizdku

Triumf w Mistrzostwach Świata w piłce nożnej ważny, ale rodzina jednak najważniejsza. Udowodnił to Lionel Messi, który historyczne chwile, tuż po szczęśliwe zakończonym dla Argentyny meczu, celebrował zwycięstwo wraz ze swoimi synami oraz małżonką.

Leo Messi aktualnie należy do jednego z najbardziej utytułowanych piłkarzy w historii dyscypliny. Piłkarz wygrał w zasadzie wszystko co było do wygrania w rozgrywkach ligowych, reprezentacyjnych jak i indywidualnie.

Argentyńczyk, w zakończonym dzisiaj katarskim mundialu był absolutnie jednym z najlepszych piłkarzy. Swoją wielkość udowodnił strzelając w sumie 7 goli i notując 3 asysty. Cały świat obserwował dzisiaj poczynania zawodnika, ponieważ ten niedawno stwierdził, że będzie to jego ostatni mecz dla reprezentacji narodowej w ramach rozgrywek mundialowych (następne mistrzostwa za 4 lata). Samego Messiego wspierali też jego koledzy z drużyny, którym bardzo zależało, by wielki piłkarz, wzniósł trofeum Mistrzostw Świata.

Sam Messi, gdy tylko zakończyły się rzuty karne, po krótkiej celebracji z partnerami reprezentacyjnymi, wybrał świętowanie w gronie swoich najbliższych. Do Leo szybko dołączyli jego trzej synowie, a po ceremonii wręczenia złotych medali i upragnionego trofeum, również małżonka.

messi
Leo Messi z rodziną. Screen TVP sport
Leo Messi z rodziną. Screen TVP sport
Leo Messi z rodziną. Screen TVP sport

Artykuły polecane przez Goniec.pl: