Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Katar 2022. Maciej Kurzajewski zażartował z polskiej reprezentacji. Wbił szpilkę Biało-Czerwonym
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 04.12.2022 15:44

Katar 2022. Maciej Kurzajewski zażartował z polskiej reprezentacji. Wbił szpilkę Biało-Czerwonym

Maciej Kurzajewski
Maciej Kurzajewski fot. TRICOLORS/Rex Features/East News

Przy okazji wczorajszego meczu Argentyna - Australia podczas mundialu w Katarze Maciej Kurzajewski zdobył się na pewien żart. Prezenter wbił szpilkę polskiej reprezentacji.

Maciej Kurzajewski żartuje z Polaków

W sobotę, 3 grudnia odbył się mecz 1/8 finału mistrzostw świata Argentyna - Australia. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla Argentyńczyków. Przy okazji starcia obu drużyn jeden z dziennikarzy Telewizji Polskiej pozwolił sobie na żart, który jednak nie rozbawił zbyt wiele osób.

Maciej Kurzajewski - bo o nim mowa - zdecydował się zadać podchwytliwe pytanie, które skierował w stronę polskiego sędziego piłkarskiego, dziennikarza, hungarystę i działacza sportowego - Michała Listkiewicza.

- Pytanie na koniec: "który z Polaków najwięcej czasu spędził w polu karnym Argentyny"? - powiedział Maciej Kurzajewski.

- Hmm... Robert Lewandowski? - odpowiedział niepewnie Michał Listkiewicz.

- Nie była to właściwa odpowiedź. - Szymon Marciniak - zażartował prowadzący "Pytanie na śniadanie".

Szymon Marcinak był arbitrem meczu Argentyna - Australia, który zakończył się zwycięstwem reprezentacji pod wodzą Leo Messiego. To właśnie on zdobyl jedną z bramek, pozostałe zaś strzelili Julian Alvarez, a także Enzo Fernandez (trafienie samobójcze).

Trzeba przyznać, że żart Macieja Kurzajewskiego nie był najwyższych lotów. Myślicie, że może konkurować z Karolem Strasburgerem o "suchar" roku?

Artykuły polecane przez Goniec.pl: