Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Katar 2022. Kolejny dziennikarz zmarł podczas mundialu. Tajemnicze okoliczności śmierci
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 12.12.2022 19:51

Katar 2022. Kolejny dziennikarz zmarł podczas mundialu. Tajemnicze okoliczności śmierci

świeczki
Iberion.pl

Drugi dziennikarz "niespodziewanie zmarł" podczas Mistrzostw Świata w Katarze. Zaledwie 48 godzin po tym, jak amerykański reporter, który trafił na pierwsze strony gazet z koszulką LGBT, zmarł na, jak publicznie przekazano, atak serca.

Katar 2022. Kolejna tajemnicza śmierć dziennikarza podczas mundialu

Dziennikarz Khalid Al Misslam był katarskim fotoreporterem pracującym dla Al Kass TV. Okoliczności jego śmierci są nadal niejasne. Informacja wyszła na jaw dopiero w niedzielę. To druga osoba ze świata mediów, która odeszła z tego świata podczas mundialu w Katarze. Mężczyzna oficjalnie zasłabł podczas sobotnich meczów i zmarł później w miejscowym szpitalu.

Informację o śmierci reportera zostały przekazane przez hiszpańską "Marcę". Redakcja przekazała doniesienia o odejściu kolejnego dziennikarza podczas mistrzostw świata w Katarze. Fotoreporter Khalid Al Misslam był pracownikiem stacji z kataru, Al Kass TV. Niestety, nie pojawiły się żadne informacji, jaka była przyczyna śmierci.

Katar 2022. Nie żyje fotoreporter lokalnej telewizji

Jak przekazywała redakcja, Khalid Al Misslam zmarł podczas mundialu w Katarze z nieznanej, nieujawnionej przyczyny. Zmarł w odstępie kilku godzin od śmierci amerykańskiego reportera Granta Wahla. 48-latek zmarł w trakcie meczu Argentyna - Holandia. "The Gulf Times", medium z Kataru, przekazał swoje kondolencje rodzinie Khalida Al Misslama za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Al-Misslam, Katarczyk, zmarł nagle podczas relacjonowania Mistrzostw Świata FIFA w Katarze 2022. Wierzymy w miłosierdzie Allaha i przebaczenie dla niego i przesyłamy najgłębsze kondolencje jego rodzinie - czytamy na Twitterze Gulf Times.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi: Mundial 2022