Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Kamil Grosicki otrzymał urzekający list. Wyjątkowe życzenia od córki z okazji urodzin
Dawid Szczurek
Dawid Szczurek 09.06.2023 09:20

Kamil Grosicki otrzymał urzekający list. Wyjątkowe życzenia od córki z okazji urodzin

Kamil Grosicki list
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER & instagram.com/kamilgrosicki10

Kamil Grosicki jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich piłkarzy. 8 czerwca zawodnik świętował 35. urodziny. Życzenia płynęły z wielu stron, jednak szczególną uwagę piłkarz Pogoni Szczecin poświęcił jednym z nich. Od najwierniejszej fanki, swojej córki otrzymał wyjątkowy list.

35. urodziny Kamila Grosickiego. Wzruszające życzenia córki piłkarza

8 czerwca Kamil Grosicki obchodził 35. urodziny. Wielokrotny reprezentant Polski tego dnia otrzymał setki, o ile nie tysiące wiadomości z życzeniami. Szczególną uwagę zwrócił jednak na jedne z nich. Chwytające za serce słowa w formie listu piłkarz Pogoni Szczecin otrzymał od swojej córki.

Ich treścią zawodnik pochwalił się na Instagramie. - Wszystkiego najlepszego z okazji twoich najlepszych urodzin. Życzę ci samych sukcesów w piłce, żebyś zawsze był uśmiechnięty, a gdy będzie ci smutno, to od razu przyjdź do mnie. Jesteś najlepszym tatą na całym świecie. Spełniaj swoje najskrytsze marzenia. I zapamiętaj to do końca życia kocham cię najmocniej na całym świecie - napisała dziewczynka. 

Dziś zna go cała Polska. Poznajecie, kto jest na zdjęciu z młodości?

Internauci pod wrażeniem listu. "Takie życzenia to największy sukces życiowy"

Godną uznania postawę dziecka docenili fani piłkarza. "Zawsze od dzieci najpiękniejsze i najbardziej szczere życzenia", "Takie życzenia to największy sukces życiowy", "Kochana córcia. Piękny list. Taki, że trzeba oprawić w ramki i zawsze czytać, kiedy jest smutno", "Najpiękniejsze życzenia, jakie mogłeś otrzymać od swojej córki",  "Jakie słodkie życzenia. Najlepszego" - czytamy w licznych komentarzach wzruszonych internautów.

Kamil Grosicki o braku powołania do kadry

Fernando Santos ogłosił 30 maja listę powołanych na zgrupowanie przed meczem towarzyskim z Niemcami oraz eliminacyjnym z Mołdawią. Wśród wyróżnionych nie znalazł się Kamil Grosicki. Zawodnik szczerze oznajmił, co sądzi o braku powołania. 

- Piłka nożna - jednego dnia szczęśliwy, następnego dnia zawiedziony - napisał Kamil Grosicki na Twitterze. Wielu fanów starało się go pocieszyć i przypominało mu o sukcesie w plebiscycie na najlepszego piłkarza sezonu Ekstraklasy. Inni zaś nie dziwili się decyzji portugalskiego szkoleniowca.

Źródło: instagram.com/kamilgrosicki10