Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Nowy klub Leo Messiego. Dziennikarze nie mają wątpliwości, zaskakujący kierunek
Dawid Szczurek
Dawid Szczurek 07.06.2023 16:51

Nowy klub Leo Messiego. Dziennikarze nie mają wątpliwości, zaskakujący kierunek

Leo Messi
FRANCK FIFE/AFP/East News

Saga transferowa z Leo Messim zmierza ku końcowi. Spekulacje na temat nowego pracodawcy Argentyńczyka trwały od dłuższego czasu. Mówiło się o wielkim powrocie do FC Barcelony, czy też zainteresowaniu ze strony saudyjskich klubów. Teraz dziennikarze przedstawiają sprawę jasno. Argentyńczyk znalazł nowy klub. Wielu kibiców będzie zaskoczonych wyborem piłkarza…

Fani FC Barcelony zasmuceni. Leo Messi zagra w MLS

Najnowsze wieści ws. przyszłości Leo Messiego zasmucą kibiców FC Barcelony. Wszystko wskazuje na to, że nie dojdzie do wielkiego powrotu Argentyńczyka na Camp Nou. Jak zapewnia Guillem Balague, autor biografii Messiego, piłkarz przejdzie do amerykańskiego klubu Inter Miami.

Taką samą informacją podzielił się Miguel Rico. - Leo Messi przekazał Barcelonie, że nie wróci. Będzie grał w Interze Miami - poinformował dziennikarz. 

Była pracownica cateringu ujawniła prawdę o szpitalnym jedzeniu. "Dolewanie wody do zupy na porządku dziennym"

Zwrot akcji ws. powrotu Leo Messiego do FC Barcelony

Sytuacja ws. głośnego powrotu Leo Messiego do "Dumy Katalonii" zmieniła się diametralnie. Świadczą o tym doniesienia Gerarda Romero, który w ciągu ostatnich tygodni zapewniał, że transfer Argentyńczyka do FC Barcelony jest bardzo prawdopodobny (w szczytowym momencie szanse oceniał na 85%). Teraz dziennikarz poinformował, że otrzymał bardzo negatywny telefon w sprawie Argentyńczyka. 

Informacja o przenosinach Leo Messiego do USA nie jest jeszcze oficjalna. Wieści docierające z wielu wiarygodnych źródeł sugerują jednak, że pozostaje to jedynie kwestią czasu.

Saga transferowa z Leo Messim w roli głównej dobiega końca

Karuzelowa transferowa trwa w najlepsze. Jednym z jej głównym bohaterów jest Leo Messi, który po ogłoszeniu odejścia z PSG, rozpalił nastroje kibiców na całym świecie.

Najwięcej mówiło się o transferze Argentyńczyka do FC Barcelony. Na wielki powrót pozytywnie zapatrywało się całe otoczenie związane z katalońskim klubem. Współpracy z Leo Messim nie mógł doczekać się również Robert Lewandowski

Wcześniej zainteresowany usługami Argentyńczyka był saudyjski Al-Hilal. Po pewnym czasie w mediach pojawiła się jednak informacja, że piłkarz zerwał negocjacje z klubem z Arabii Saudyjskiej. 

Saga transferowa zdaje się zmierzać ku końcowi. Leo Messi dołączyć ma do Interu Miami, a więc klubu należącego do słynnego Davida Beckhama. Po dotarciu zaskakujących wieści do mediów, zaczęły pojawiać się domysły sugerujące, że amerykański klub mógłby odgrwyać rolę "pośrednika" w transferze do FC Barcelony i wypożyczyć Argentyńczyka na rok właśnie do "Dumy Katalonii". Szczegóły transakcji poznamy z pewnością w najbliższym czasie.

Źródło: sport.interia.pl

Tagi: Leo Messi PSG