Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Impreza urodzinowa Piotra Zielińskiego. Żona piłkarza skradła show
Bartosz Nawrocki
Bartosz Nawrocki 24.05.2024 13:53

Impreza urodzinowa Piotra Zielińskiego. Żona piłkarza skradła show

Piotr i Laura Zielińscy
Fot. Instagram/@lauraslowiak

Piotr Zieliński obchodził niedawno 30. urodziny. Z tej okazji postanowił wyprawić huczne przyjęcie, na które zaprosił przede wszystkim swoich kolegów z Napoli. Na imprezie nie mogło zabraknąć także żony piłkarza, Laury, która szczególnie wyróżniała się wśród gości swoją kreacją.

Piotr Zieliński odchodzi z Napoli

Od jakiegoś czasu wiadomo, że Piotr Zieliński, po kończącym się już sezonie opuści szeregi Napoli. W klubie spod Wezuwiusza Polak grał od 2016 roku, w którego barwach wystąpił w 364 meczach, strzelił 51 goli i zaliczył 46 asyst. Za dwa dni odbędzie się ostatnia kolejka Serie A, w której Napoli podejmie Lecce. Niewykluczone, że Zieliński zagra w tym spotkaniu i tym samym pożegna się z kibicami, stadionem oraz kolegami z zespołu na dobre.

Pomocnik, podczas wyprawianej niedawno imprezy urodzinowej postanowił również wygłosić list pożegnalny. Nie zabrakło wyrazów wdzięczności za te wszystkie lata, które reprezentant Polski skierował w stronę kompanów z boiska, a także kibiców.

Jesteście niezwykłymi ludźmi, których nauczyłem się kochać i szanować. Podoba mi się wasza mentalność, z której możecie być dumni i podziwiam ją. Dziękuję, bo nikt z was, po tym, jak podjąłem decyzję o zmianie drużyny, nigdy mnie nie obraził. To wiele dla mnie znaczy - brzmi fragment listu Piotra Zielińskiego

Kiedy Iga Świątek wystąpi na Roland Garros? Wyciekła nieoficjalna data meczu Tomasz Adamek dorobił się fortuny. Wydało się, ile zarabia, kwota robi wrażenie

Laura Zielińska zachwyciła kreacją na imprezie urodzinowej Piotra

Piotr Zieliński wyprawił imprezę, z okazji swoich 30. urodzin. Odbyła się ona w lokalu Ammot Cafe w Giugliano in Campania. Obecni byli piłkarze Napoli, jak i również żona pomocnika, Laura. Kobieta zachwyciła swoją czarną koronkową sukienką z rozcięciem. Do tego dołożyła czarne sandały na szpilce, a w zestawieniu z jasnym garniturem Piotra Zielińskiego para prezentowała się spektakularnie.

ZOBACZ: Michał Probierz zwrócił się do kibiców. Jasna deklaracja selekcjonera

Internauci zachwyceni Zielińskimi

Rzecz jasna, pod postami nie zabrakło pochlebnych słów w stronę Piotra i Laury Zielińskich. Komentowali zarówno polscy, jak i włoscy fani pary. 

Jestem pod wrażeniem tego, co zobaczyłem. To było niesamowite

 

Fenomeno

 

O tak piękny mąż i piękna żona. Wszystkiego dobrego dla Państwa

Nie zabrakło również komentarzy od kolegów z reprezentacji Polski. Bartosz Bereszyński zamieścił emotikonę serduszka, natomiast Jacek Góralski skwitował krótko, pisząc “top”.