Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Dramatyczne sceny podczas meczu Polski, karetka pojechała pod trybuny. Przerażająca sytuacja
Karol Osiński
Karol Osiński 21.06.2024 21:42

Kibice austriaccy (karetka pod trybuną Olympiastadionu)

Reprezentacja Polski przegrała z Austrią 1:3 w drugim meczu fazy grupowej Euro 2024. Tuż po ostatnim gwizdku doszło do niepokojących scen. Pod jedną z trybun, gdzie znajdowali się kibice podjechała karetka. Jeden z fanów miał problemy zdrowotne.

Polska przegrała z Austrią

Przed meczem oczekiwania wobec polskich piłkarzy były bardzo duże. Po obiecującym, choć przegranym spotkaniu przeciwko Holandii Biało-Czerwoni zyskali duże zaufanie kibiców, którzy mocno wierzyli, że “Orły” Michała Probierza są w stanie pokonać Austriaków i powalczyć o awans do fazy pucharowej Euro 2024.

Realia okazały się brutalne. Zawodnicy Ralfa Rangnicka błyskawicznie zaznaczyli swoją przewagę nad Polakami i już w 9. minucie wyszli na prowadzenie. Ponad 20 minut później wyrównał Piątek, lecz w drugiej połowie rywale strzelili dwa gole i mecz zakończył się wynikiem 1:3.

Kontrowersja w meczu Polaków, rozpętała się burza. Polacy zostali skrzywdzeni?

Karetka interweniowała po meczu Polska - Austria

Tuż po ostatnim gwizdku pod jedną z trybun Olympiastadionu podjechała karetka. Z niej wyszło kilku funkcjonariuszy, którzy ruszyli w stronę jednego z sektorów zajmowanych przez fanów reprezentacji Austrii. Wszystko wskazuje na to, że jeden z kibiców źle się poczuł. O sytuacji poinformował dziennikarz Interii Sport, Wojciech Górski.

Tuż po meczu pod sektor Austriaków podjechała karetka. Po chwili wyciągnięto nosze i sanitariusze weszli z nimi na trybunę. Wyglądało, jakby jeden z Austriaków zasłabł - czytamy.

Fatalna sytuacja reprezentacji Polski po meczu z Austrią

Porażka Polski z Austrią oznacza, że Biało-Czerwoni zajmują ostatnie miejsce w tabeli grupy D. Jedyną szansą, ale bardzo nikłą, na wyjście z grupy, jest zwycięstwo Holendrów nad Francuzami, a także… wysokie zwycięstwo Polaków nad Les Bleus. Starcie z drużyny Michała Probierza z Trójkolorowymi odbędzie się 25 czerwca o godz. 18:00.