Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Dariusz Szpakowski komentuje mecze Euro 2024. Kibice nie wytrzymali, lawina komentarzy
Michał Pokorski
Michał Pokorski 15.06.2024 20:43

Dariusz Szpakowski komentuje mecze Euro 2024. Kibice nie wytrzymali, lawina komentarzy

Dariusz Szpakowski
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Dariusz Szpakowski skomentował swój pierwszy mecz podczas Euro 2024. Jednemu z najbardziej rozpoznawalnych głosów w Polsce przypadło spotkanie Hiszpanii z Chorwacją. 73-latek zaliczył kilka zabawnych wpadek, które błyskawicznie wyłapali widzowie.

Dariusz Szpakowski skomentował hit Euro 2024

Jeden z najbardziej znanych dziennikarzy w Polsce skomentował hit fazy grupowej Euro 2024. Dariusz Szpakowski umilił swoim głosem spotkanie Chorwacji z Hiszpanią, czyli pojedynek grupy B. Mecz zdominowała “La Furia Roja” i pokonała graczy z Bałkanów 3:0.

Kontrowersyjny komentator zanotował kilka wpadek podczas meczu. Widzowie od razu je wyłapali i podzielili się nimi na platformie X.

Polak zdetronizowany po latach. Czegoś takiego na Euro jeszcze nie było

Wpadki Dariusza Szpakowskiego

73-letni komentator kilka razy rozbawił widzów Telewizji Polskiej swoimi zabawnymi wpadkami. Widzowie od razu wyłapali zabawne sentencje i określenia Dariusza Szpakowskiego. Jak czytamy na platformie X:

"Wczoraj czerwoną kartkę zobaczyli Szkoci, a konkretnie gracz tej reprezentacji. Dariusz Szpakowski 2024" - napisał jeden z internautów.

“14 minuta, a Szpakowski już trzeci czy czwarty raz mówi że młodość ma swoje prawa” - pisze inna użytkowniczka

"Szpakowski już trzeci raz powiedział, że Nacho jest takim łącznikiem pokoleniowym." - dzieli się internauta.

CZYTAJ TEŻ: Rekord Polaka pobity

Trwa Euro 2024

Kolejne spotkanie Dariusz Szpakowski skomentuje już 18 czerwca. Na przeciw siebie staną Portugalczycy oraz Czesi. Zdecydowanymi faworytami starcia będzie drużyna Cristiano Ronaldo, która marzy o powtórzeniu sukcesu z 2016 roku. Widowisko z udziałem jednego z najlepszych piłkarzy w historii z akompaniamentem najlepszego komentatorskiego głosu w Polsce, już we wtorek o godzinie 21:00.