Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Artur Szpilka zaczepił Mariusza Pudzianowskiego. Sportowiec ma oryginalny sposób na pokonanie rywala
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 14.05.2023 21:01

Artur Szpilka zaczepił Mariusza Pudzianowskiego. Sportowiec ma oryginalny sposób na pokonanie rywala

Artur Szpilka
Instagram/artur_szpilka

Artur Szpilka bardzo poważnie traktuje swoje czerwcowe starcie na PGE Narodowym z Mariuszem Pudzianowskim. Sportowiec stawia w MMA swoje pierwsze kroki, ale nie zamierza poddać się bez walki i ima się różnych sposobów na zdobycie przewagi nad rywalem. Jednym z nich, dość osobliwym, pochwalił się właśnie na Instagramie. Internauci nie kryli zaskoczenia.

 

Artur Szpilka powalczy z Mariuszem Pudzianowskim

Fani MMA już zacierają ręce i nie mogą doczekać się 3 czerwca, kiedy to na Stadionie Narodowym w Warszawie początkujący “Szpila” podejmie w końcu doświadczonego “Pudziana”.

Artur Szpilka nie ociąga się i ostro trenuje pod okiem nowego trenera, gdyż z poprzednim szkoleniowcem, Arbi Szamajewem, musiał rozstać się z powodu konfliktu interesów. 

Były pięściarz stawia także na nieco mniej konwencjonalne metody i prowokuje przyszłego konkurenta. Jedna z takich sytuacji ma właśnie miejsce choćby na najnowszym wideo zamieszczonym przez krakowianina na Instagramie.

Blanka w środku nocy nagrała wiadomość dla fanów. Tego się nie spodziewali

Pięściarz sięga po wyszukane metody

Artur Szpilka wprawił swoich obserwatorów w wielkie zaskoczenie, gdy pokazał im swój gadżet, mający pomóc mu w jak najlepszym przygotowaniu do zbliżającego się pojedynku. To specjalne urządzenie wypełnione kostkami lodu, w którym temperatura wynosi jedynie skromne -3 stopnie Celsjusza.

- Powiedz mi Mariusz: kąpiele wodne. Czy na nich byłeś? Kąpiele wodne. Czy takie zaliczyłeś? - słyszymy jak “Szpila” zagaja na filmie, nawiązując tym samym do utworu "Wyprawa Nocna" autorstwa Firmy.

Internauci zachwyceni filmikiem "Szpili"

Widząc opublikowany przez pięściarza filmik, internauci nie mogli powstrzymać śmiechu i dali temu wyraz w licznych komentarzach.

- “Pudzian by się do tej zamrażalki nie zmieścił”, “Mario pewnie odpowie wizytą z jacuzzi ”, “Dobry majster jesteś - pisali tylko niektórzy.

Źródło: Instagram