Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Artur Szpilka opublikował zwariowane nagranie, fani zachwyceni. "Za Pumbusia"
Dawid Szczurek
Dawid Szczurek 05.06.2023 12:16

Artur Szpilka opublikował zwariowane nagranie, fani zachwyceni. "Za Pumbusia"

Artur Szpilka
Viaplay & twitter.com/Artur Szpilka (zrzut ekranu)

Artur Szpilka odniósł cenne zwycięstwo w starciu z Mariuszem Pudzianowskim na gali XTB KSW Colosseum 2. W mediach społecznościowych pojawiło się humorystyczne nagranie, na którym były bokser wyjaśnił, co wywołało u niego podwójną chęć wygranej. Rozbawieni fani byli pod wrażeniem.

XTB KSW Colosseum 2. Artur Szpilka znokautował Mariusza Pudzianowskiego

W sobotę na PGE Narodowym w Warszawie odbyła się gala XTB KSW Colosseum 2. Jednym z dwóch najważniejszych pojedynków wieczoru było starcie Artura Szpilki z Mariuszem Pudzianowskim. Faworytem walki był były strongman, mający większe doświadczenie w oktagonie od swojego przeciwnika.

Starcie zapewniło fanom wiele emocji. Ostatecznie doszło jednak do niespodzianki. Po przetrwaniu kryzysowego momentu natarcia “Pudziana” Artur Szpilka wyprowadził nokautujący rywala cios.

"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler o kulisach programu. Zdradziła, kto płaci za metamorfozy

Zabawne nagranie Artura Szpilki hitem w sieci

Uwagę kibiców przykuła pewna sytuacja w trakcie walki. Internauci dostrzegli, że Mariusz Pudzianowski uderzał Artura Szpilkę w miejsce, gdzie ten ma tatuaż swojego ukochanego psa, Pumby.

Sieć obiegło nagranie, na którym pokazano, jak były bokser na to zareagował. "Za Pumbusia!" - skomentowano decydujący cios Szpilki. Humorystyczne wideo Artur Szpilka udostępnił na Twitterze. - Jest jedna zasada: nie bijemy w Pumbusia - śmiał się zwycięzca walki.

Nagranie opublikowane przez Artura Szpilkę rozbawiło fanów. "Wygrałeś dziś internet"

Zabawne wideo błyskawicznie obiegło sieć. Pomysłowy montaż filmiku przypadł do gustu fanom byłego boksera. Swój zachwyt nagraniem wyrazili w licznych komentarzach. “Ty jesteś Wariat" - śmiał się jeden z użytkowników, "Wygrałeś dziś internet" - dodał inny, "Pudzian zapomniał z kim tańczy" - ocenił kolejny internauta.