Sport.Goniec.pl > Siatkówka > Żona Bartosza Kurka pręży ciało na plaży. Internauci oniemieli z zachwytu
Bartosz Nawrocki
Bartosz Nawrocki 08.03.2024 17:10

Żona Bartosza Kurka pręży ciało na plaży. Internauci oniemieli z zachwytu

Bartosz Kurek Anna Kurek
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER Instagram/grejmanka

Anna Kurek to emerytowana siatkarka, a prywatnie żona Bartosza Kurka. Ostatnio na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia z plaży, które wzbudziły zachwyt obserwujących.

Bartosz Kurek i Anna Kurek wyjechali do Japonii

Bartosz i Anna Kurkowie pobrali się w sierpniu 2020 roku. Od tego też czasu mieszkają w Japonii, gdyż siatkarz reprezentuje klub Wolf Dogs Nagoya. Jego żona z kolei w Kraju Kwitnącej Wiśni postanowiła rozwijać swoją pasję. 

Anna Kurek prowadzi kanał na YouTube, na którym publikuje vlogi i haule zakupowe, nie tylko z Japonii, ale także z innych miejsc, które odwiedza wraz z mężem. Jest aktywna również Instagramie, gdzie również dzieli się relacjami i zdjęciami z podróży.

Robert Lewandowski nie wejdzie dziś na boisko? Trener postawił sprawę jasno

Anna Kurek zachwyciła internautów

Ostatnio Anna Kurek pozowała do zdjęć na tle morza na wyspie Miyakojima. Ubrana była w długą bordową suknię, a jej włosy unosiły się od podmuchów morskiego wiatru. Internauci nie kryli zachwytu urodą żony Bartosza Kurka. Wielu z nich uważa, że była siatkarka powinna rozważyć karierę w modelingu.

Kiedy zaczynasz karierę w modelingu? Girl!

Jak nimfa wodna!

Wow, przepięknie!

ZOBACZ TEŻ: Poruszający apel reprezentanta Polski. Zwrócił się do kibiców

Sportowa przeszłość Anny Kurek

Anna Kurek grała jako przyjmująca. Karierę rozpoczęła w 2006 roku w UKS Osiemnastce Szczecin. Reprezentowała takie kluby, jak KS Pałac Bydgoszcz, Impel Wrocław czy Polski Cukier Muszynianka Muszyna. Karierę zakończyła w 2018 w Chemiku Police. W trakcie jej trwania zdobyła m.in. Puchar Polski oraz Mistrzostwo Polski w 2014 roku.