Sport.Goniec.pl > Siatkówka > Żona Andrzeja Wrony nagle przerwała wywiad. Niebywałe sceny
Filip Wilkiewicz 14.04.2024 20:45

Żona Andrzeja Wrony nagle przerwała wywiad. Niebywałe sceny

Andrzej Wrona po meczu

Zespół Projektu Warszawa awansował do półfinałów PlusLigi. Zawodnicy ze stolicy zwyciężyli z Bogdanką LUK Lublin po dramaturgii w “Złotym Secie”. Andrzej Wrona udzielił pomeczowego wywiadu dla Polsat Sport, gdzie show skradła jego żona, Zofia Zborowska-Wrona.

Fascynujący dwumecz

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym w Lublinie zwycięstwo odnieśli zawodnicy gości, a spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla Projektu Warszawa. Rewanż w Warszawie miał kompletnie inny przebieg od pierwszego starcia, ponieważ ze świetnej strony zaprezentowali się siatkarze Bogdanki LUK Lublin. Lublinianie kontrolowali tempo gry i zwyciężyli każdy z trzech setów, wygrywając 3:0 i odrabiając straty z pierwszego spotkania.

Aby rozstrzygnąć wynik dwumeczu, potrzebny był “Złoty Set”. Decydującą partię lepiej rozpoczęli zawodnicy z Warszawy, którzy prowadzili 3:1 i konsekwentnie szukali kolejnych punktów. Przy stanie 11:10, gospodarze ponownie odskoczyli swoim rywalom i wykorzystali błąd gości, który dał im 15. punkt i doprowadził do zwycięstwa.

Grbić odkrył karty. To oni znajdą się w kadrze na Ligę Narodów. Zabrakło gwiazdy

Wywiad z udziałem Andrzeja Wrony

Siatkarze gospodarzy nie ukrywali swojej radości po zwycięstwie i celebrowali awans do półfinałów. Andrzej Wrona, który otrzymał tytuł MVP ćwierćfinałowego spotkania, udzielił wywiadu dla Polsat Sport, gdzie podsumował mecz w wykonaniu warszawskiej drużyny.

Przed tym złotym setem powiedzieliśmy sobie, że jeśli w ogóle chcemy myśleć i marzyć o medalach w tym sezonie, to musimy odciąć to, co się wydarzyło i zagrać tak, jakby jutra miało nie być. Jestem dumny, bo było ciężko podnieść się po takiej porażce, ale to też dzięki wsparciu publiczności, która w tym złotym secie dołożyła parę decybeli, zdeprymowała przeciwników. Cieszymy się, że jesteśmy w najlepszej "czwórce" - mówił Wrona

W pewnym momencie rozmowa została przerwana przez żonę siatkarza, która wbiegła do strefy dla mediów i ucałowała męża przed kamerami i szybko uciekła.

Ciężko zrównoważyć, gdy ma się takie kibicki - zażartował siatkarz

Czas na półfinał

Przed zawodnikami Projektu Warszawa kolejny test, jakim będą zmagania w strefie medalowej. W półfinale PlusLigi, siatkarze z Warszawy zmierzą się z Aluron CMC Wartą Zawiercie. Zespół z Zawiercia w drodze do półfinału dwukrotnie pokonał Stal Nysę (3:2, 0:3).

Pierwszy mecz między siatkarzami z Warszawy i Zawiercia odbędzie się 17 kwietnia, a rewanż zaplanowano na 20 kwietnia.