Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Zaskakujące sceny w "Kropce nad i". Olejnik wręczyła prezent Lewandowskiemu
Karol Osiński
Karol Osiński 06.06.2024 10:35

Zaskakujące sceny w "Kropce nad i". Olejnik wręczyła prezent Lewandowskiemu

Anna i Robert Lewandowscy; Robert Lewandowski u Moniki Olejnik
Fot. Pawel Wodzynski/East News; screen/Kropka nad i

Robert Lewandowski poruszył temat internetowego hejtu, jaki spływa na niego oraz jego rodzinę w ostatnim czasie. Podczas rozmowy z Moniką Olejnik w “Kropce nad i”stwierdził, że media coraz rzadziej wspominają o rzeczach pozytywnych, co tworzy negatywny obraz omawianych sytuacji. Na koniec rozmowy kapitan reprezentacji Polski otrzymał od prowadzącej niespodziankę.

Robert Lewandowski wypowiedział się na temat hejtu

Z uwagi na ogromną popularność i przebywanie na świeczniku od wielu lat, Robert Lewandowski stał się bardzo łatwym celem do oceniania zarówno przez fanów, jak i media. 35-latek jest krytykowany nie tylko za formę na boiskach piłkarskich, ale także za kulisy swojego życia prywatnego.

Ponadto w ostatnich tygodniach wiele dyskutowało się o żonie piłkarza, Annie Lewandowskiej, co stworzyło negatywną aurę wokół jej osoby. Podczas wywiadu w “Kropce nad i” Monika Olejnik zapytała kapitana reprezentacji Polski, jak odbiera komentarze na swój temat. 

Sto komentarzy jest. Trzy, cztery negatywne, osiemdziesiąt dobrych, dziesięć neutralnych, ale media czasami wezmą te trzy negatywne i o tym piszą. Koniec końców jest to trochę obraz nieprawdziwy - stwierdził Robert Lewandowski.

Wyjątkowe słowa Roberta Lewandowskiego o Idze Świątek. Wszystko tuż przed Euro 2024

Robert Lewandowski: "Nigdy nie byłem idealny"

Robert Lewandowski stał się na tyle dojrzałym człowiekiem oraz piłkarzem, że nauczył się, by przyjmować krytykę z dystansem. Podkreślił, że nigdy nie zależało mu na tym, by być idealnym, dlatego nie zawraca sobie głowy internetowym hejtem.

Ja podchodzę z mega dystansem, bo wiem, że wszystkich ludzi nie uszczęśliwię, nie wszystkie osoby zadowolę, to nie jest mój problem, to jest ich problem (…) Nigdy nie zabiegałem o to, żebym był idealny, bo nigdy nie byłem idealny, szczególnie w ostatnich latach przestało mi na tym zależeć, też zmieniłem trochę podejście do tego i jest mi z tym łatwiej - dodał. 

ZOBACZ TEŻ: Dramat Aryny Sabalenki, jest gorzej niż myślała. Iga Świątek może czuć się bezpiecznie

Monika Olejnik wręczyła prezent Robertowi Lewandowskiemu

Na zakończenie rozmowy w “Kropce nad i” Monika Olejnik zrobiła Robertowi Lewandowskiemu niespodziankę. Wręczyła mu czekoladkę, co wyraźnie rozbawiło kapitana reprezentacji Polski, lecz z przyjemnością przyjął podarunek.

Wiem, że Ania (Lewandowska - red.) ci nie pozwala jeść słodyczy, ale ja mam dla ciebie czekoladkę - powiedziała Monika Olejnik.

35-letni napastnik odparł:

Jeśli czarna czekolada, to chętnie.