Sport.Goniec.pl > Nikola Grbić

Nikola Grbić

Nikola Grbić

Nikola Grbić
30.09.2023 15:32 Imponujący wyczyn Nikoli Grbicia. Tego nie dokonał żaden inny trener w historii

Polscy siatkarze po nieoczekiwanych problemach pokonali Belgów na otwarcie turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich w Paryżu. Było to już 18. zwycięstwo polskiej reprezentacji z rzędu w meczach o stawkę za kadencji Nikoli Grbicia. W ten sposób serbski szkoleniowiec zapisał się w historii reprezentacji Polski.

Nikola Grbić i Tomasz Fornal
29.09.2023 12:20 Tak Nikola Grbić traktuje siatkarzy. Tomasz Fornal zdradził szczegóły współpracy ze szkoleniowcem

Polscy siatkarze pod wodzą Nikoli Grbicia spisują się fantastycznie. W tym sezonie reprezentanci naszego kraju sięgnęli już po złoto Ligi Narodów, a także zostali mistrzami Europy. Teraz przed nimi ostatnie zadanie do wykonania - awans na igrzyska olimpijskie. Tuż przed startem turnieju kwalifikacyjnego Tomasz Fornal zdradził szczegóły współpracy z serbskim szkoleniowcem. "Trener nas strofuje, dba o to, by nam nie uderzyła do głowy sodówka" - oznajmił polski przyjmujący.

Nikola Grbić i Bartosz Kurek
22.09.2023 17:38 Nikola Grbić zabrał głos ws. stanu zdrowia Bartosza Kurka. Kapitan walczy o możliwość powrotu do gry

Odpoczynek polskich siatkarzy po triumfie w mistrzostwach Europy nie będzie trwał długo. Przed naszymi reprezentantami turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Paryżu. Wciąż ważą się losy występu Bartosza Kurka. Kapitan reprezentacji Polski zmaga się z kontuzją biodra, która wykluczyła go z kluczowych meczów mistrzostw Starego Kontynentu. Nikola Grbić wypowiedział się na temat stanu zdrowia gwiazdy polskiej reprezentacji.

Nikola Grbić
17.09.2023 15:38 Nikola Grbić powiedział, co dało Polakom zwycięstwo. Chodzi o jeden element

Nikola Grbić mógł założyć razem ze swoimi podopiecznymi drugi złoty medal na szyję - tym razem obok krążka z Ligi Narodów było to złoto mistrzostw Europy. Trener Polaków powiedział, jaki element przeważył w grze o zwycięstwo w finale. 

Nikola Grbić
17.09.2023 09:25 Nikola Grbić nie zdołał ukryć łez. Wzruszająca scena tuż po finale mistrzostw Europy

Polacy wywalczyli tytuł mistrzów Europy w piłce siatkowej, czym wprawili cały naród w wyjątkową euforię. Radość udzieliła się także selekcjonerowi kadry. Kamery TVP Sport uchwyciły wzruszający moment, gdy Nikola Grbić wbiegł na trybuny. To trzeba zobaczyć.

Nikola Grbić
14.09.2023 21:33 Nikola Grbić wyjawił, co kazał zrobić polskim siatkarzom w półfinale. To przeważyło

Nikola Grbić może być dumny ze swoich podopiecznych. Po 14 latach reprezentacja Polski wywalczyła awans do finału mistrzostw Europy i zawalczy o złoto. Trener siatkarzy opowiedział, co kazał im zrobić podczas meczu ze Słowenią. To właśnie to dało im zwycięstwo.

Nikola Grbić
09.09.2023 16:34 Nikola Grbić się nie hamował. Mocna krytyka mistrzostw Europy

Nikola Grbić nie jest zbyt zadowolony z tego, jak przebiegają mistrzostw Europy. Choć jego podopieczni dotarli bez większych przeszkód do 1/8 finału rozgrywek, to według Serba organizacja wciąż pozostawia wiele do życzenia. 

Nikola Grbić
06.09.2023 20:32 Nikola Grbić nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Siatkarze przygotowali dla niego niespodziankę

Nikola Grbić może być dumny ze swoich podopiecznych. Reprezentacja Polski wygrała swoją grupę i teraz w 1/8 finału zmierzy się z Belgią. Przy okazji siatkarze postanowili uczcić inne ważne święto. Zorganizowali swojemu trenerowi niespodziankę.

Łukasz Kaczmarek
31.08.2023 11:53 Łukasz Kaczmarek nie bał się tego powiedzieć. Jasno przedstawił swoje ambicje

Łukasz Kaczmarek nie ma jeszcze medalu z żadnej oficjalnej imprezy mistrzowskiej. Złoto Ligi Narodów dodało mu jednak apetytu do walki o kolejny tytuł. W rozmowie z dziennikarzami atakujący nie owijał w bawełnę.

Nikola Grbić
27.08.2023 19:27 Nikola Grbić ogłosił skład na mistrzostwa Europy. Będzie wielki powrót

28 sierpnia rozpocznie się kolejna wielka impreza sportowa z udziałem polskich siatkarzy. Tego dnia wystartują mistrzostwa Europy w męskiej siatkówce. Nikola Grbić, selekcjoner naszej kadry, dokonał wyboru ostatecznej 14-stki, która pojedzie reprezentować nasz kraj. Serbski trener musiał zrezygnować z jednego z liderów. W jego miejsce powołał wielkiego nieobecnego finałów Ligi Narodów.

Polscy siatkarze z trenerem
18.08.2023 11:07 Alarm w polskim zespole. Nikola Grbić przekazał niepokojące wieści

Polscy siatkarze przygotowują się do zbliżających się wielkimi krokami mistrzostw Europy. "Biało-Czerwoni" w dniach 18-20 sierpnia wezmą udział w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. Niepokojące informacje w sprawie stanu zdrowia reprezentantów Polski przed startem prestiżowych zawodów przekazał Nikola Grbić. Wielu zawodników boryka się bowiem z urazami. Są też jednak dobre wieści. Do treningów z zespołem wrócił kapitan polskiej kadry.

polscy siatkarze
13.08.2023 13:39 Nikola Grbić ma złe wieści o filarze reprezentacji. Kibice powinni zacząć się martwić

Nikola Grbić znów ma złe wieści. Trener reprezentacji Polski podał nowe informacje nt. stanu zdrowia jednego z kluczowych graczy. Sytuacja nie polepsza się od pewnego czasu, a przed kadrą mistrzostwa Europy i eliminacje do igrzysk olimpijskich. Co zrobi Grbić?

Nikola Grbić
07.08.2023 12:04 Nikola Grbić sprawił niespodziankę polskim kibicom. Przemówił po polsku [WIDEO]

Polscy siatkarze za kilka tygodni rozpoczną rywalizację w mistrzostwach Europy. Obecnie "Biało-Czerwoni" przebywają na zgrupowaniu przed startem prestiżowego turnieju. Skład Polaków, którzy wezmą udział w przygotowaniach w Zakopanem, Nikola Grbić ogłosił w zaskakujący sposób. Serbski szkoleniowiec przemówił po polsku.

Nikola Grbić
22.07.2023 22:06 Złe wiadomości przed finałem Ligi Narodów. Nikola Grbić właśnie potwierdził

Nikola Grbić ma jeden poważny problem. Podzielił się nim z dziennikarzami i wydaje się, że wieści są naprawdę złe. Chodzi o dyspozycję kluczowego gracza. Sprawa wymknęła się spod kontroli i teraz nie wiadomo, co robić.

Nikola Grbić, Aleksander Śliwka
22.07.2023 17:09 Nikola Grbić twierdzi, że kadra ma nowego Michała Kubiaka. Ogromna pochwała

Nikola Grbić jest zdania, że polska reprezentacja zyskała nowego Michała Kubiaka. Według niego to ogromne wyróżnienie powinno trafić do Aleksandra Śliwki. Trener polskiej kadry jest przekonany, że to dzięki niemu Polacy grają teraz tak dobrze. Z czym jest to związane?

Nikola Grbić
18.07.2023 13:40 Nikola Grbić ogłosił skład. Zabrakło kluczowego zawodnika, wielkie zaskoczenie

Nikola Grbić oficjalnie ogłosił kadrę na rozgrywki w fazie zasadniczej Ligi Narodów. Są spore zaskoczenia. Zabrakło w kadrze legendy, która pokazywała, że niejednokrotnie jest w stanie przechylić szalę w czasie spotkania na stronę Polski. Jak ocenić wybór Serba?

Nikola Grbić
18.07.2023 13:18 Nikola Grbić będzie musiał wyrzucić z tegorocznej kadry jedną gwiazdę. Trudna decyzja

Nikola Grbić będzie musiał pozbyć się jednego ze swoich gwiazdorów z kadry. Trener polskiej reprezentacji ma twardy orzech do zgryzienia - może się okazać, że jego wybór będzie kluczowy dla dalszych losów kadry w nadchodzących meczach. Kogo wybierze?