Sport.Goniec.pl > Nikola Grbić

Nikola Grbić

Nikola Grbić

Nikola Grbić - Stefano Lavarini
23.07.2024 14:16 Wyjaśniła się przyszłość polskich trenerów, a jednak. Co za informacje tuż przed igrzyskami

Polski Związek Piłki Siatkowej zaskoczył kibiców tuż przed igrzyskami olimpijskimi. We wtorkowy poranek, zadecydowano o przyszłości Nikoli Grbicia i Stefano Lavariniego. Niespodziewana decyzja władz bardzo zdziwiła fanów Biało-Czerwonych. Wiemy, kto poprowadzi reprezentacje Polski w siatkówce.

Nikola Grbić
22.07.2024 21:15 Zapytali Nikolę Grbicia, jak przejść ćwierćfinał igrzysk. Odpowiedź nie pozostawia złudzeń

Polscy siatkarze od pięciu edycji igrzysk olimpijskich nie są w stanie przejść ćwierćfinału. Stało się to istną klątwą Biało-Czerwonych, którą w Paryżu będą chcieli przełamać podopieczni Nikoli Grbicia. W rozmowie z Weszlo.com trener zdradził, jak ma na to pomysł.

reprezentacja Polski
21.07.2024 22:50 Jedna piłka dzieliła Polaków od blamażu. Heroiczna walka w ostatnim meczu przed IO

Reprezentacja Polski rozegrała dziś swój ostatni mecz przed Igrzyskami Olimpijskimi w Paryżu. Siatkarze chcieli się zrehabilitować po nieudanym spotkaniu z Japonią. Amerykanie postawili twarde warunki i jedna piłka dzieliła ich od tego, by doprowadzić do blamażu. Heroiczną walką wykazali się jednak podopieczni Nikoli Grbicia.

Kentaro Takahashi
21.07.2024 20:05 W meczu z Polakami przeżył horror. Siatkarz zabrał głos po feralnym upadku

W 4. secie wczorajszego meczu Polska - Japonia doszło do groźnie wyglądającego upadku. Okazało się, że Kentaro Takahashi stracił na chwilę przytomność, a na parkiecie musieli pojawić się medycy. Niedawno głos po tych dramatycznych wydarzeniach zabrał sam poszkodowany.

Nikola Grbić
21.07.2024 19:19 Do igrzysk zostały dni, a występ lidera zagrożony. Nikola Grbić zabrał głos

Do otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Paryżu pozostało 5 dni. Z kolei dzień później wystartują zmagania siatkarzy. Polacy zmierzą się najpierw z Egipcjanami. Cały czas niepewny występu jest Wilfredo Leon, który zmaga się z urazem. Głos w tej sprawie zabrał selekcjoner Nikola Grbić, który robi wszystko, by pomóc liderowi polskiej kadry.

Nikola Grbić
21.07.2024 12:23 Nikola Grbić wściekły po porażce Polaków. Mocne słowa selekcjonera

Reprezentacja Polski sensacyjnie przegrała w sobotę z Japonią 2:3. Gra Biało-Czerwonych pozostawiała sporo do życzenia, wynik również nie napawał kibiców optymizmem. Teraz głos po porażce zabrał Nikola Grbić, który dosadnie skomentował spotkanie. Nie do wiary, co powiedział selekcjoner Polaków.

Polska - Japonia
21.07.2024 09:02 Dramat w trakcie meczu Polaków, siatkarz stracił przytomność. Podano najnowsze wieści

W trakcie spotkania reprezentacji Polski z Japonią, doszło do mrożących krew w żyłach scen. W czwartym secie meczu, jeden z siatkarzy pechowo upadł na parkiet i stracił przytomność. Teraz trener przekazał najnowsze wieści ws. jego stanu zdrowia. Nie są to dobre informacje.

Nikola Grbić
18.07.2024 18:59 Siatkarz pominięty przez Nikolę Grbicia zabrał głos. Ten wpis zobaczyła cała Polska

Niespełna dwa tygodnie temu Nikola Grbić ogłosił powołania do reprezentacji Polski na igrzyska olimpijskie. W 13-osobowym składzie zabrakło kilku znanych siatkarzy. Decyzja Serba poruszyła opinię publiczną, rozpętała także sporo kontrowersji. Teraz jeden z pominiętych przez trenera siatkarzy, zabrał głos. Nie do wiary, co napisał 28-latek.  

Bartosz Bednorz
11.07.2024 23:23 Bartosz Bednorz wysłał jasny sygnał do Nikoli Grbicia. Nie do wiary, co opublikował

Bartosz Bednorz został pominięty przez Nikolę Grbicia przy powołaniach na igrzyska olimpijskie. Przyjmujący do Paryża nie pojedzie, ale wciąż intensywnie trenuje przed nowym sezonem. W trakcie ćwiczeń, 29-latek opublikował zaskakujące wideo, z jasnym sygnałem do trenera.

Świderski i Grbić
10.07.2024 13:54 Prezes PZPS skomentował wybory Nikoli Grbicia. Wymowna reakcja, nagle wspomniał o Śliwce

Nikola Grbić najpierw wywołał burzę przez to, że zwlekał z ogłoszeniem kadry Polski na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu, a następnie swoimi wyborami. Najbardziej kibiców zastanawiało, dlaczego Serb nie uwzględnił w powołaniach Bartosza Bednorza. Teraz decyzje Grbicia postanowił skomentować prezes PZPS, Sebastian Świderski.

Nikola Grbić
09.07.2024 21:07 Vital Heynen bez ogródek, co sądzi o Nikoli Grbiciu. Nie do wiary, co powiedział

Vital Heynen w rozmowie z WP Sportowe Fakty, wprost powiedział co sądzi o obecnym szkoleniowcu naszej reprezentacji. Były trener Polaków ocenił szanse Biało-Czerwonych na medal olimpijski, wskazał również potencjalne zagrożenia dla naszej kadry. Najbardziej zaskakujący okazał się jednak… apel do kibiców w sprawie Nikoli Grbicia.

Bartosz Bednorz
09.07.2024 11:10 Bartosz Bednorz reaguje na brak powołania na igrzyska w Paryżu. Wyraził ważne słowa

Nikola Grbić w ostatnią niedzielę ogłosił listę powołanych siatkarzy na zbliżające się Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. Ku zaskoczeniu wielu kibiców, Serb nie zdecydował się zabrać ze sobą jednego ze stałych w ostatnim czasie kadrowiczów, Bartosza Bednorza. Sam zawodnik postanowił odnieść się do tej decyzji selekcjonera. 

reprezentacja Polski siatkówka
08.07.2024 18:01 Siatkarz skreślony przez Nikolę Grbicia wypalił bez ogródek. Te słowa usłyszała cała Polska

W miniony weekend Nikola Grbić ogłosił powołania do reprezentacji Polski na igrzyska olimpijskie. W 13-osobowym składzie zabrakło kilku znanych siatkarzy. Decyzja Serba poruszyła opinię publiczną, rozpętała także sporo kontrowersji. Teraz jeden z pominiętych przez trenera siatkarzy zabrał głos. Nie do wiary, co powiedział atakujący.

Nikola Grbić
08.07.2024 11:21 Trener Polaków jedną decyzją wywołał burzę, teraz się tłumaczy. Postawił sprawę jasno

Nikola Grbić podał listę siatkarzy powołanych na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. Serb długo zwlekał z ogłoszeniem swoich decyzji, ponieważ miał duży dylemat. Dotyczyło to szczególnie jednego z zawodników, którego ostatecznie postanowił odrzucić. Trener wyjaśnił, czym kierował się w swoich wyborach.

reprezentacja Polski
08.07.2024 08:23 Nikola Grbić podał skład reprezentacji Polski na igrzyska w Paryżu. Nie zabrakło zaskoczeń

Trochę kibice siatkarskiej reprezentacji Polski musieli poczekać na powołania Nikoli Grbicia. W końcu jednak poznaliśmy skład Biało-Czerwonych na mecze w ramach Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Nie brakuje znaków zapytania o absencję niektórych zawodników.

Nikola Grbić
01.07.2024 20:50 Przykre zaskoczenie po Lidze Narodów, Polacy zdeklasowani. Rywale mają powody do radości

Wczoraj zakończyły się zmagania w siatkarskiej Lidze Narodów. Reprezentacja Polski zdobyła brązowy medal, a złoto przypadło ich pogromcom - Francuzom. Mimo solidnego wyniku podopiecznych Nikoli Grbicia, jego siatkarze zostali zdeklasowani przez swoich oponentów.

reprezentacja Polski
30.06.2024 16:48 Zaskakujące słowa Słoweńca tuż przed meczem z Polską. Nie gryzł się w język

Reprezentacja Polski w meczu trzecie miejsce tegorocznej Ligi Narodów, zmierzy się ze Słowenią. Tuż przed początkiem spotkania jeden z liderów bałkańskiej drużyny wypowiedział się na temat Biało-Czerwonych i naszego kraju. Jego słowa zaskoczą wielu kibiców.

Bartosz Kurek/ Nikola Grbić
30.06.2024 16:09 Bartosz Kurek nie zagrał z Francją. A jednak, znamy powody decyzji Nikoli Grbicia

Reprezentacja Polski przegrała w sobotę z Francją 2:3 w półfinale Ligi Narodów. Eksperci mają wątpliwości do decyzji kadrowych Nikoli Grbicia. W spotkaniu nie zagrał jeden z liderów Biało-Czerwonych - Bartosz Kurek. Selekcjoner Polaków wyjaśnił, dlaczego 35-latek nie wystąpił w starciu z Trójkolorowymi.

Nikola Grbić
30.06.2024 11:07 Niespodziewana postawa Nikoli Grbicia po przegranym meczu. To przesądziło o wyniku

Reprezentacja Polski przegrała półfinałowe starcie w Lidze Narodów z Francją 2:3 i nie obroni złotego medalu wywalczonego przed rokiem. Niewiele brakowało, żeby Biało-Czerwoni wygrali, jednak w wojnie nerwów lepsi okazali się Francuzi. Po meczu do dziennikarzy wyszedł Nikola Grbić, który postanowił przyjąć postawę, której nie zwykł okazywać.

Bartosz Kurek/Atlas Arena
28.06.2024 10:44 Sceny rodem z Narodowego. Niecodzienna sytuacja w trakcie meczu Polaków

Niecodzienna sytuacja miała miejsce w trakcie spotkania reprezentacji Polski siatkarzy w ćwierćfinale Ligi Narodów. Wtedy, gdy nasze Orły walczyły z Brazylią, nad Łodzią przechodziła nawałnica. W efekcie ucierpiał dach Atlas Areny, co utrudniało nie tylko grę, ale też i pracę osób odpowiedzialnych za porządek na parkiecie.

reprezentacja Polski
19.06.2024 22:13 Polscy siatkarze rozgromili mistrzów świata. Świetne spotkanie Biało-Czerwonych

Polscy siatkarze pokonali Włochów 3:0 w Lidze Narodów. Fenomenalna postawa podopiecznych Nikoli Grbicia zaowocowała trzema punktami i przesunięciem się na 2. miejsce w tabeli zmagań. Biało-Czerwoni kapitalnie rozpoczynają turniej w Słowenii.

Nikola Grbić
08.06.2024 13:41 Nikola Grbić nie owijał w bawełnę po klęsce z Brazylią. Oberwało się sędziom

Polscy siatkarze przegrali z Brazylią 1:3 w ostatnim meczu turnieju w Fukuoce w ramach Ligi Narodów FIVB. Zaraz po spotkaniu Nikola Grbić wyszedł przed kamery Polsatu Sport, by podzielić się swoimi wnioskami po klęsce. Jego słowa na temat sędziów nie pozostawiają złudzeń. 

Kadr z meczu Polska - Brazylia
08.06.2024 12:56 Absurdalna decyzja sędziego w meczu polskich siatkarzy. Fornal i Kłos grzmią

To nie pierwszy raz, kiedy sędziowie podejmują zrozumiałe i błędne decyzje w tegorocznej edycji Ligi Narodów. W meczu pomiędzy Polską a Brazylią Bartosz Kurek otrzymał żółtą kartkę w trzecim secie po tym, jak zwrócił uwagę arbitrowi, że ten źle zinterpretował przepisy związane ze sprawdzaniem sytuacji. Nikola Grbić nie wytrzymał i także wtrącił się do dyskusji. Okoliczności skomentował Karol Kłos.

Nikola Grbić
28.05.2024 12:26 Nikola Grbić odkrył karty. Znamy kadrę reprezentacji Polski na Ligę Narodów

Nikola Grbić podał nazwiska 14. siatkarzy, którzy polecą na turniej Ligi Narodów do Japonii. Nie zabrakło wielkich powrotów oraz zawodników, którzy byli oszczędzani w Antalyi. Pierwszy mecz Polaków w Fukuoce już 4 czerwca.

Nikola Grbić
28.05.2024 11:34 Polscy siatkarze mocno skrytykowani. Ich postawa jest niezrozumiała

Polscy siatkarze wrócili do kraju po porażce ze Słowenią w Lidze Narodów, jednak wciąż zachowują szanse na wysokie miejsce w tabeli. Słoweński dziennikarz Bostjan Rebersak udzielił wywiadu serwisowi sport.pl, podczas którego zwrócił uwagę na postawę reprezentantów Polski, jaką prezentują podczas tego turnieju. Jego zdaniem może mieć to duże przełożenie na igrzyska olimpijskie.

Nikola Grbić i Aleksander Śliwka
27.05.2024 14:21 Nikola Grbić popełnił błąd przy powołaniach? Aleksander Śliwka nie owijał w bawełnę

Polscy siatkarze zakończyli zmagania w Antalyi porażką ze Słoweńcami, wcześniej odnosząc trzy zwycięstwa z rzędu. Już za tydzień polecą do Japonii, gdzie zagrają kolejne spotkania w ramach Ligi Narodów. Istnieje prawdopodobieństwo, że Nikola Grbić zdecyduje się na wystawienie innych siatkarzy niż tych, których oglądaliśmy w Turcji. Podczas powołań nie zabrakło niespodzianek, a do jednej z nich odniósł się Aleksander Śliwka.

Nikola Grbić
26.05.2024 17:25 Ostre słowa Nikoli Grbicia po bolesnej klęsce. Zwrócił uwagę na ważną kwestię

Reprezentacja polskich siatkarzy zakończyła pierwszy turniej Ligi Narodów w fatalnym stylu. Porażka 0:3 ze Słowenią oznacza utratę punktów w rankingu FIVB, jednak w dalszym ciągu utrzymują pozycję liderów. To jednak poważna plama na wizerunku mistrzów olimpijskich, do czego nawiązał Nikola Grbić w wypowiedzi pomeczowej.

reprezentacja Polski
22.05.2024 21:20 Mecz na szczycie w Lidze Narodów. Polacy rozgromili rywali na start zawodów

Po kobietach, męska reprezentacja Polski w siatkówkę rozpoczęła swoje zmagania w Lidze Narodów. Pierwszym rywalem podopiecznych Nikoli Grbicia byli Amerykanie. Był to mecz na szczycie rankingu FIVB, jednak koncert odegrała tylko i wyłącznie jedna drużyna.

  • 1
  • 2