Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Sławomir Peszko kończy karierę. Chce zostać gwiazdą TikToka
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 05.06.2023 22:56

Sławomir Peszko kończy karierę. Chce zostać gwiazdą TikToka

Sławomir Peszko
AFP/EAST NEWS

Sławomir Peszko, na antenie Kanału Sportowego poinformował o zakończeniu kariery piłkarskiej. Utytułowany skrzydłowy, do niedawna reprezentant biało-czerwonych, po tym sezonie zawiesi buty na kołku. Piłkarz zdradził jednocześnie czym zajmie się w przyszłości.

Sławomir Peszko kończy karierę piłkarską

- Kończę karierę piłkarską, ten sezon jest moim ostatnim we Wieczystej Kraków, nie przedłużę kontraktu, też trochę ze względu na zdrowie. Zawieszam buty na kołku - ogłosił w programie “Skrzydłowy, bramkarz i łącznik”, emitowanym na antenie Kanału Sportowego, Sławomir Peszko.

Utytułowany zawodnik, w przeszłości wielokrotny reprezentant naszego kraju, ostatnie lata spędził w 3-ligowej KS Wieczystej Kraków. To właśnie jako reprezentant tego klubu skrzydłowy postanowił pożegnać się z profesjonalnym futbolem.
 

Doda o skandalicznym zachowaniu reżysera w Opolu. "Wypier*alaj. Odpie*dol się"

Sławomir Peszko zdradza co będzie robił po zakończonej karierze piłkarskiej

Jednocześnie Sławomir Peszko zdradził czym zamierza się zająć po skończonej karierze piłkarskiej. - Coś się kończy, ale też coś się zaczyna. Właśnie otwieram TikToka i tam dopiero zobaczycie, co będzie się działo - poinformował entuzjastycznie piłkarz w obecności Tomasza Smokowskiego oraz Jerzego Dudka.

Utytułowany reprezentant Polski

Sławomir Peszko w kadrze narodowej występował od 2008 roku. Skrzydłowy reprezentował barwy naszego kraju w 44 meczach, podczas których strzelił dwa gole. Do największych sukcesów bez wątpienia może zaliczyć występy podczas Euro 2016, na którym "Biało-Czerwoni" odpadli dopiero w ćwierćfinale, a także MŚ w Rosji, w 2018 r.

Źródło: Kanał Sportowy