Sport.Goniec.pl > Siatkówka > Rozpędzona piłka uderzyła dziennikarza w głowę. Widzowie Polsatu mieli dość, skrytykowali stację
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 17.09.2023 17:12

Rozpędzona piłka uderzyła dziennikarza w głowę. Widzowie Polsatu mieli dość, skrytykowali stację

Piotr Gruszka, Jerzy Mielewski
Polsat Sport

Nie wszystko na mistrzostwach Europy przebiegło po myśli Polaków. Czasami zdarzały się i dziennikarskie wpadki. Podczas rozmowy Jerzego Mielewskiego z Piotrem Gruszką były siatkarz dostał w głowę rozpędzoną piłką. Kibice dali znać, co o tym myślą.

Polacy ze złotem mistrzostw Europy

Polscy siatkarze osiągnęli wielki sukces i zdobyli złoto mistrzostw Europy po 14 latach przerwy. W finale pokonali gospodarzy turnieju, Włochów, 3:0. Pokazali przy tym wielką klasę i udowodnili, że w tej chwili są najlepszym zespołem na globie.

Nie wszystko podczas imprezy przebiegło jednak zgodnie z planem. Nie chodzi jednak tylko o sędziowanie czy duchotę w hali. Wpadki zdarzały się również telewizjom i dziennikarzom. Do jednej z nich doszło tuż przed rozpoczęciem finału.

Marek Papszun faworytem w wyścigu o fotel selekcjonera. Jego asystentem byłby znany piłkarz

Piotr Gruszka dostał w głowę rozpędzoną piłką

Piotr Gruszka tuż przed rozpoczęciem wielkiego finału rozmawiał z Jerzym Mielewskim z Polsatu Sport. Były siatkarz został dla stacji jednym z głównych ekspertów na czas mistrzostw i pojawił się we Włoszech. 

Do rozmowy wybrano jednak dość niecodziennie miejsce, bo skrawek boiska. Za plecami panów trwała tymczasem rozgrzewka siatkarzy. W pewnym momencie Piotr Gruszka dostał w głowę rozpędzoną piłką. Na szczęście nic mu się nie stało, ale sprawa mogła się skończyć znacznie gorzej.

Kibice skrytykowali telewizję Polsat

Nagranie ze zdarzenia zamieszczone w mediach społecznościowych miało rozbawić kibiców oglądających telewizje Polsat, tymczasem reakcja była zupełnie inna. Wielu z nich było bardzo złych na działania stacji i narażanie swoich dziennikarzy i gości na niebezpieczeństwo.

- Bardzo mądre ustawienie dziennikarzy podczas gdy siatkarze trenują uderzenia… - napisał jeden z komentujących, a pozostali jedynie mu wtórowali. Może następnym razem pomyśli się jednak dwa razy nim zorganizuje się rozmowę w takich warunkach.

Źródło: Polsat Sport

Tagi: Siatkówka